0
Miłość Mindfulness Pasja Praca z Pasją Rozwój osobisty warsztaty Zdrowie

WARSZTAT „PRZYSTANEK HARMONIA” – edycja Wrocław (2.03.2019)

Warsztat „Przystanek Harmonia” (Opanuj stres. Odzyskaj SPOKÓJ i wewnętrzną RÓWNOWAGĘ) odbyły się w minioną sobotę we wrocławskim Krzywym Kominie 🙂 Prawda, że urocza nazwa na miejsce, w którym przez ponad trzy godziny razem z uczestniczkami tej edycji – medytowałyśmy wspólnie, praktykowałyśmy Qigong, byłyśmy obecne w chwili, koncentrowałyśmy się na budowaniu dobrej energii wdzięczności i życzliwości. Bo energia jest wszystkim… wiesz o tym prawda? 🙂

Na koniec warsztatu był czas na dedykacje w „Zdrowej Nadziei”, a także na przytulanie! 🙂 <3

To było piękne spotkanie i naprawdę przepływ między nami. Nie zabrakło też momentów wzruszenia, głębokich autorefleksji i wniosków na przyszłość. Jestem szczęśliwa.

Kolejne edycje „Przystanku Harmonia” chciałabym zorganizować w Poznaniu, Świnoujściu, Warszawie i Katowicach. Jeżeli jesteś z okolicy któregoś z tych miast – już teraz możesz zgłaszać się do mnie pisząc na maila: magda@coachingserca.pl a otrzymasz specjalną promocyjną cenę za rezerwację miejsca w przedsprzedaży 🙂

 

Dla kogo jest warsztat i co robimy podczas warsztatu?

Warsztat skoncentrowany jest na praktyce uważności (mindfulness), z zastosowaniem medytacji prowadzonych, ćwiczymy także Qigong oraz uczymy się oddechu przeponowego. Dodatkowo wzbogacam naszą praktykę UWAŻNOŚCI NA SIEBIE o ćwiczenia coachingowe zapraszające do autorefleksji.

Skierowany jest do osób, które żyją w biegu, zgubiły poczucie harmonii i panowania nad własną codziennością, która momentami je przerasta. Nie potrafią już cieszyć się z drobiazgów, czują, że stres stał się ich stałym kompanem, a odprężenie i poczucie głębokiego relaksu rzadko im towarzyszą.

Dzięki uczestnictwu w warsztacie – nauczysz się jak wracać w swojej codzienności do prawdziwej obecności w TU I TERAZ, dowiesz się jak koncentrować swoją uwagę w sposób świadomy na tym, co naprawdę dla Ciebie WAŻNE (przyjrzysz się swoim wartościom i świadomie nauczysz się dawać im więcej przestrzeni w życiu), lepiej poradzisz sobie z rozpoznawaniem emocji i myśli Ci towarzyszących i zyskasz nową perspektywę – obserwatora – co z kolei zredukuje Twoje cierpienie, napięcie i stres.

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć oraz przeczytania wybranych recenzji kilku Uczestniczek <3 🙂

Magda to osoba z niesamowitą energią i pasją. Kocha to, co robi. Poznałyśmy się przez internet – zaczęłam czytać jej bloga https://coachingserca.pl/ i od razu poczułam, że jest to osoba, z którą dużo mnie łączy. To sprawiło, że spotkałyśmy się na żywo, pomimo, że mieszkamy w innych miastach. Szanuję i doceniam to co Magda robi dla innych. Przeczytałam jej książkę „Zdrowa Nadzieja”, która kolejny raz utwierdziła mnie w przekonaniu, że człowiek naprawdę może sam dużo zmienić w swoim życiu i wyjść z chorób, także tych fizycznych.
Miałam okazję robić pod okiem Magdy Mapę Marzeń. Ostatnio brałam udział w warsztacie „Przystanek Harmonia”, który prowadziła we Wrocławiu . Najbardziej zależało mi na ćwiczeniach oddechowych – Magda pokazała nam elementy Qigong, były medytacje, koperty wdzięczności.
Magda połączyła wszystko w piękną całość, ten warsztat na długo pozostanie w mojej pamięci ?

Monika Kudryk – autorka bloga Swój Czas 🙂

Jesteś poszukująca? Szukasz wsparcia, dowodu i konkretnej praktyki? Polecam Ci warsztaty u Magdy. Uczestniczyłam w nich i jestem zachwycona. Magda jest skierowana na uczestniczki, jej uśmiech jest dla każdej i daje poczucie, że jesteś ważna, że trafiłaś do właściwej osoby. Nie znajdziesz tu tylko informacji, jest konkretna wiedza i praktyka. Magda nie zostawia Cię samej sobie również po warsztatach, stwarza możliwość kontaktu i daje wsparcie. Uczysz się siebie, dzięki dobranym narzędziom rozwojowym, znajdujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Naładowana dobrą energią działasz i wzmacniasz siebie. Praktyka medytacji i ćwiczenia Qigongu są idelanym startem do zmiany. Polecam

Barbara Grzymkowska-Blok autorka bloga florysztuka.blogspot.com ♥️♥️

 

Magda to pełna miłości i optymizmu osoba. Spędzanie z nią czasu to sama przyjemność .Na dodatek posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać grupie. Warsztaty odbywają się w harmonii z dodatkiem ciepłej i pozytywnej energii. Pozdrawiam Madziu

Aleksandra Stanek

Do udziału w warsztatach namówiła mnie moja Przyjaciółka. Stało się to w kryzysowej dla mnie sytuacji, kiedy czułam w sobie ogromną potrzebę zmiany, zadbania o siebie i zrobienia czegoś tylko siebie samej.
Jak dziś, już trochę z perspektywy czasu, oceniam udział w warsztatach? Cóż… moje życie nie zmieniło się diametralnie, po tej jednej sobocie. Ale mogę potwierdzić, że otrzymałam to czego potrzebowałam. Moje życie zaczęło się zmieniać po tej sobocie 🙂
Warsztaty „Przystanek Harmonia” są świetną inwestycją czasu. Magda (przesympatyczna osoba), w bardzo przystępny i interesujący sposób wprowadza w tajniki „uważności” (mindfulness) i medytacji. A ćwiczenia Qigong, to również świetną praktyką dla ciała. Po zaserwowanej dawce różnych technik medytacji, czułam się zrelaksowana jak po dobrym masażu.
Serdecznie polecam udział warsztatach Magdy i zatrzymanie się na tym „Przystanku”. Stąd wyrusza się już tylko w dobrym kierunku.

Monika Karpińska

 

 

Autorką zdjęć jest Monika Kudryk – autorka bloga Swój Czas <3 

 

 

Chcesz być na bieżąco i czerpać wiedzę i inspirację z tego miejsca?

Zapisz się na bezpłatne LISTY OD SERCA i odbierz w prezencie FRAGMENT książki „Zdrowa Nadzieja” TUTAJ

Dołącz do niezwykłej, pełnej wsparcia i INSPIRACJI grupy na FB – TUTAJ oraz na fp – TUTAJ

♥ ♥ ♥

Słyszałeś o dającej NADZIEJĘ na przejście przez KRYZYS książce? O książce, która pomaga uporać się z ograniczającymi przekonaniami, dodaje odwagi do życia NA WŁASNYCH ZASADACH, wskazuje sposoby na codzienną UWAŻNOŚĆ i uczy jak cieszyć się z małych rzeczy? Jestem autorką tej książki, a jej tytuł to „Zdrowa Nadzieja” 🙂 Mój proces dochodzenia do zdrowia był przełomem w życiu i sposobie patrzenia na świat. Zrozumiałam, że bez względu na okoliczności SZCZĘŚCIE jest decyzją. Chcesz się dowiedzieć więcej? Zajrzyj TUTAJ

♥ ♥ ♥

You Might Also Like...