0

Nazywam się Magdalena Palmowska. Bloguję, piszę, prowadzę warsztaty i sesje indywidualne, żeby wspierać Cię w Twojej uważnej, świadomej drodze do harmonijnego życia z pasją.

Jestem autorką książki “Zdrowa Nadzieja”, certyfikowanym coachem ACC ICF, specjalistką komunikacji społecznej, pedagogiem, miłośniczką pisania, biegania oraz mindfulness.

Wspieram Kobiety (głównie), z którymi pracuję w odkrywaniu radości z codzienności, w budowaniu HARMONIJNEGO życia, w którym jest miejsce na rozwój, ale i na spokój – zatrzymanie. Pomagam w dostrzeganiu naturalnego potencjału, rozwijaniu mocnych stron, pasji – tak abyś mogła wieść życie spójne z Twoimi wartościami i potrzebami zakorzenionymi głęboko w Sercu. W swojej pracy korzystam z narzędzi coachingowych, elementów RTZ (racjonalna terapia zachowania) oraz mindfulness i terapeutycznej mocy pisania.

Pomagam również w kształtowaniu przekonań, które są zdrowe i budujące dla danej osoby – a co za tym idzie wzmacniają ją i pozwalają odważnie stawiać sobie cele i realizować je, a także odczuwać wdzięczność na co dzień (w pracy z przekonaniami wykorzystuję między innymi elementy Racjonalnej Terapii Zachowania, czyli poznawczo – behawioralnego programu samopomocy emocjonalnej Dr Maxie C. Maultsbyego – jestem absolwentką kursu RTZ I).

Moją misją jest wspieranie Kobiet, z którymi pracuję w taki sposób, aby rozwijały się w najbardziej optymalny dla siebie sposób – budując samoświadomość, zdrowe poczucie wartości, stawiając przed sobą marzenia i cele, które wypływają z ich Serca – aby mogły wieść życie na WŁASNYCH zasadach, pełne radości, uważności, wdzięczności, sensu i pasji do tego, czym się zajmują – TAKIE JAKIEGO CHCĄ i na jakie zasługują 🙂

Jestem także autorką książki “Zdrowa Nadzieja” zobacz TUTAJ, która jest efektem wyjścia z wielopoziomowego kryzysu (między innymi poważne problemy zdrowotne i brak poczucia, że “realizuję się w pracy”).

Prowadzę indywidualne sesje coachingowe oraz warsztaty i szkolenia grupowe.

Poza tym z radością bloguję (zapraszam Cię do zakładki blog), a także piszę teksty pełne serca pozwalające budować zaangażowanie Czytelników – jako copywriterka dla Przedsiębiorczych Kobiet z Pasją 🙂


Jeśli chcesz poznać mnie bardziej prywatnie to…

Moim najlepszym przyjacielem jest mój kochany mąż Janek.

Moją wielką pasją jest bieganie, które przewijało się i miało przestrzeń w moim życiu od dzieciństwa, ale szczególne miejsce w sercu zajęło dopiero w minionych trzech latach. Pomogło mi odnaleźć w sobie siłę i nadzieję na drodze zmagań z problemami. Nauczyło mnie wytrwałości, pracy nad sobą, stawiania kolejnych kroków bez względu na to, czy droga akurat prowadzi w dół czy pod górę. Bieganie to również dla mnie forma medytacji, sposób na kontakt z naturą, wyciszenie i wsłuchanie w siebie.

Interesuję się również medycyną niekonwencjonalną, a szczególnie takimi metodami, jak: ziołolecznictwo, homeopatia, medycyna tybetańska, akupunktura.

Regularnie praktykuję medytację i inne formy mindfulness (ukończyłam 8-tygodniowy kurs MBSR), które zmieniły moje życie na pełniejsze, wspierają mnie w codziennym życiu w zgodzie ze sobą, pozwalają dbać o swoje potrzeby. Praktykuję QiGong oraz Yoga Calligraphy Health System, czyli chińską metodę pracy z ciałem i umysłem, która wzmacnia funkcjonowanie narządów wewnętrznych i umożliwia lepszy przepływ energii w ciele.

Jestem zakochana w poście (diecie warzywno – owocowej) doktor Dąbrowskiej, który pomimo problemów z tarczycą, pozwala mi od wielu lat utrzymać zgrabną sylwetkę. Był to również zasadniczy element wspierający leczenie przewlekłej boreliozy. Chętnie służę doświadczeniem i radą każdemu, kto pragnie pomóc sobie postem w drodze do lepszego zdrowia.

Moją pasją i marzeniem z dzieciństwa jest pisanie, które uważam za doskonałe narzędzie wyrażania siebie. Książka mojego autorstwa „Zdrowa Nadzieja” jest dostępna TUTAJ. Poza coachingiem jako freelancer zajmuję się także copywritingiem (piszę teksty głównie dla działających w sieci odważnych Kobiet, którym brakuje czasu na pisanie – np. tekstów blogowych, tekstów na profile na FB, czy Newslettery).

Moje motto: Nieważne jak szybko biegniesz… ważne, że SWOJĄ ŚCIEŻKĄ <3 ścieżką własnego Serca!