0

Nazywam się Magdalena Palmowska.

Jestem Człowiekiem, świadomą siebie Kobietą Mocy. Duchową Przewodniczką Artystek Serca i Pasjobiznesmanek.

Z perspektywy systemu Human Design – Emocjonalnym Manifestorem o profilu 6/2, z perspektywy astrologii – Słoneczną Rybą, Księżycową Wagą i Ascendentalnym Koziorożcem.

 

Kreuję, piszę, mówię, wyrażam siebie, odkrywam wnętrze swoje i wnętrze drugiego człowieka. To moja największa pasja – nasz świat wewnętrzny, który kiedy odpowiednio rozpoznany, zaopiekowany, ukochany – może być SPÓJNY z naszym światem zewnętrznym. Jednak WOLNOŚĆ na zewnątrz zawsze zaczyna się WEWNĄTRZ nas 🙂

 

I to jest piękna podróż… do coraz głębszej WOLNOŚCI, SPEŁNIENIA i MIŁOŚCI na każdej płaszczyźnie życia. Dzięki samoświadomości. 

 

Prowadzę programy rozwojowe, warsztaty, kursy online, sesje indywidualne, coaching rozwoju naszego potencjału i odważnego rozwoju naszych Pasjobiznesów, miłości do siebie, coaching Human Design, Self-Love Speache <3 żeby wspierać Cię w Twojej uważnej, świadomej drodze do spełnionego, odważnego życia z pasją. Mogę Ci pomóc jeśli jesteś Artystką Serca  i chcesz prowadzić swoje działania z większą lekkością i spójnością. A także jeśli chcesz współkreować życie w większej Wolności i spójności z własną naturą – w różnych obszarach.

 

Moja przygoda z rozwojem osobistym i duchowym trwa od wielu lat, a rozpoczęła się pod wpływem głębokiego kryzysu na wszystkich ważnych życiowych płaszczyznach (więcej na ten temat znajdziesz w mojej książce „Zdrowa Nadzieja” zobacz TUTAJ).

 

Moją MISJĄ jest wspieranie wrażliwych, kreatywnych Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM życiu w zgodzie z Sercem. W poczuciu wewnętrznego SPOKOJU i WOLNOŚCI. Pomagam im poznać, zrozumieć i docenić własny, unikatowy POTENCJAŁ. Pokochać siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku pragnień Serca.

 

Kilka szczegółów w temacie mojego wykształcenia i doświadczenia:

 

♥ Ukończyłam gospodarkę przestrzenną oraz pedagogikę na poziomie studiów licencjackich oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną na poziomie magisterskim.

♥ Jestem certyfikowanym coachem (szkoliłam się w szkole Centrum Life Coaching Polska u Kai Kozłowskiej i Iwony Kubiak) według standardów International Coach Federation. Akredytację zdałam na poziomie ACC ICF.

♥ Jestem certyfikowanym nauczycielem medytacji i mindfulness: jednym z moich nauczycieli (u którego robiłam certyfikację) na tej kilkuletniej ścieżce jest dr Itai Ivtzan. Inne inspiracje w obszarze mindfulness to dla mnie między innymi Thich Nhat Hanh, Jon Kabat – Zinn, a przede wszystkim moje własne życie. 

♥ Jestem praktykiem RTZ (racjonalna terapia zachowania).

♥ Jestem certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion oraz Access Bars.

♥ Jestem zakochana w systemie Human Design – od kilku lat sama doświadczam życia moją strategią (informowanie i inicjowanie jako Manifestor) i autorytetem wewnętrznym (mój autorytet jest emocjonalny), kształcę się i rozwijam swoją wiedzę w tym obszarze od 2019 roku. Jako profil 6/2 (Role Model/Pustelnik) jestem teraz w drugiej fazie mojego życia – „na dachu” skąd widzę szerszą perspektywę i w ten sposób integrując własne doświadczenia pełne wzlotów i upadków z przeszłości – mogę służyć również wsparciem, perspektywą, świadomością – innym ludziom. Moja słoneczna brama w Słońcu to brama 55 (Obfitość Ducha), Krzyż wcielenia Left Angle Cross of Spirit. Duchowość to NATURALNA podstawa mojego życia, pragnienie dzielenia się zrozumiem duchowej natury człowieka, rozumienie siebie i innych na głębszym poziomie i przełożenie tego na spełnione, świadome życie na planie materii – to moja misja.

Mój autorytet prowadził mnie do różnych źródeł wiedzy i doświadczeń w obszarze Human Design. Dużo inspiracji i wiedzy czerpię z wiedzy źródłowej z książek, szkoleń, warsztatów bazujących na przekazach twórcy systemu – Ra Uru Hu. Tę wiedzę wzbogacam także treściami, które traktują system szerzej, ewoluują, a które ze mną rezonują. Uczestniczyłam w kursie i zdobyłam certyfikację u Projektorki Jenny Zoe „Human Design Reader”. Ukończyłam kurs „Living Your Design” u Manifestorki Isy Silver. Uczyłam się także na masterclassach od Manifestora Aloka Diaz’a m.in. głęboki wgląd w kanały (który wiedzę czerpał bezpośrednio od twórcy systemu Ra Uru Hu, ponieważ się przyjaźnili i przez lata współpracowali) oraz od Projektorów Amy Lee i John’a Cole’a (Human Design Collective) – „Rave ABC„, ukończyłam także kurs „Rave Cartography” w Human Design America z Manifestorem Genoa Bliven i Manifestującym Generatorem Richardem Corbettem. Interesuję się także Gene Keys i uczę od Richarda Rudd’a, który jest twórcą tego systemu.

Łączę Human Design, Gene Keys i inne narzędzia – nie wyznaje żadnego systemu niczym dogmatu, a moja edukacja (i przede wszystkim doświadczanie i eksperymentowanie) w tym obszarze jest wielowymiarowa i w zgodzie z moim autorytetem emocjonalnym. Pracuję z Human Design i Gene Keys w spójności z moim Sercem i moją perspektywą – jak Manifestor z krwi i kości. Na własnych zasadach.

♥ Jestem autorką książki, którą wydałam jako self-publisher – „Zdrowa Nadzieja”.

♥ Przede wszystkim jestem Artystką Serca i Coachem Serca 🙂 <3 Poza szkoleniami, kursami, książkami – tak naprawdę w mojej pracy najważniejsze jest podążanie za intuicją, za głosem Serca.

♥ Bloguję na coachingserca.pl

♥ Od 2017 roku pracuję z Kobietami jako Coach, Duchowa Przewodniczka Artystek Serca i Pasjobiznesmanek, prowadzę swój Pasjobiznes.

Opinie:

W ostatnich miesiącach brałam udział w niezwykłych warsztatach, które przygotowała i prowadziła Magda. Wcześniej były inne, ale Kreatorka Serca okazała się ukoronowaniem wszystkiego. Ogrom fachowej wiedzy, świetne przygotowanie merytoryczne i metodyczne, dużo ciepła, przyjazna, wręcz przyjacielska atmosfera warsztatów. Przykro było się rozstawać po tylu miesiącach wspólnej drogi. To, czego nauczyłam się od Magdy, zostanie ze mną do końca mojej wędrówki przez życie. Czy warsztaty, to jakieś czary? Nie. Nadal pojawiają się emocje, czasami radość, czasami złość, smutek, lęk, ale teraz potrafię im się przyjrzeć, rozpoznać je, zrozumieć I przetransformować. Teraz każdy dzień spędzam z większą uważnością, zarówno w tym, co myślę, mówię, robię, czuję, w kontaktach z ludźmi (...) Magda dała mi narzędzia do zmiany, których mogę używać, kiedy tylko zapragnę się zmienić. Wystarczy być uważnym. Dziękuję Magdo z serca
Artystka, muzyk
Moja wdzięczność nie zna granic ❤️ Cudowna sesja Human Design z Tobą, energia, wiedza, odkrywałaś mnie warstwa po warstwie jak cebulkę. Czuję dzięki Tobie motylki w brzuchu i połączenie ze sobą, którego większość życia mi brakowało (prawie 30 lat). I będę zagłębiać się w to bardziej aby iść z głosem serca. Spotkanie z Tobą otworzyło mi oczy na wiele kwestii, schematów. Zrozumiałam siebie lepiej, przypomniałam sobie mnóstwo sytuacji, więcej teraz widzę. A to dopiero początek! I utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że jestem wyjątkowa, wspaniała i mogę osiągnąć wszystko. Dziękuję, że jesteś i na pewno na tym nie zatrzyma się moja chęć poznania siebie i Ciebie. Inspirujesz i kierujesz na drogę do serca. Dziękuję jeszcze raz! Aż ciężko to opisać ❤️
Monika Walek
Generatorka pięknego życia
Kochana! Chciałam z całego podziękować za to że mogłam uczestniczyć w Kreatorce, że dałaś mi taką możliwość, szansę na ciągle odkrywanie Siebie na pokochanie Siebie i akceptację taka jaka jestem. Magdo dzięki Tobie zyskałam pewność siebie, że jeśli chce czegoś czego pragnę mogę to mieć. Mogę to osiągnąć . Dzięki Tobie jestem otwarta na Nowe - wyzwania, możliwości, rzeczy i sytuację i choć boję się jaki będzie rezultat to nie daję za wygraną, tylko idę dalej.

Kiedyś bałam się i to bardzo. Było we mnie dużo strachu, stresu. W głowie ciągła gonitwa myśli oczywiście samych negatywnych. Ale dziś jest już lepiej. Oczywiście jest jeszcze ta cząstka mnie- takiej z złymi myślami, ale wiem też że jeszcze dużo przede mną. Dziękuję również za możliwość poznania super fajnych Babeczek w tym programie. Za to że mogłam czerpać od nich dobrą energię. Pozdrawiam i ślę :* :* :*
Monika Gwizdek
Manifestorka