0Coaching Serca - sesje indywidualne 1:1
dla Artystek Serca i Pasjobiznesmanek

Czyli coachingowo – mentoringowe spotkania w Polu Serca, bezpieczna przestrzeń, w której możesz spotkać się ze Sobą i dotykać Twojej unikatowej Głębi Samoświadomości i rozgaszczać w Wolności Wewnętrznej <3 Ja z radością towarzyszę Ci w tej podróży w roli Twojej Przewodniczki, która wspiera Cię w procesie dekondycjonowania tego co nie jest Twoje, wchodzenia w Twoje unikatowe Dary i rozwoju Twoich Potencjałów z Odwagą. Pracujemy nad powrotem do Siebie, tożsamością twórczą, poczuciem wartości, przekonaniami, akceptacją, rozwojem zaufania do Siebie i Twojego autorytetu wewnętrznego, spójnością i działaniem z przestrzeni coraz głębszej integracji wewnętrznej. Dla rozwoju Ciebie i Twoich twórczych porywów Serca oraz/lub Twojego Pasjobiznesu.

Przy moim wsparciu podążasz przez Twój proces dekondycjonowania (między innymi w oparciu o Twój bodygraph w Human Design), aby doświadczać więcej lekkości, spójności i spełnienia w Twoich kreatywnych/pasjobiznesowych poczynaniach.

Na naszych spotkaniach i pomiędzy nimi poza pracą z Twoim bodygraphem wykorzystujemy również różne inne narzędzia (praca z przekonaniami, medytacja, praca ze świadomością oddechu i ciała, elementy pracy z energią), a przede wszystkim głębokie, szczere rozmowy w Polu Serca, sięgające po to co dla Ciebie na danym etapie ważne, potrzebne, transformujące.

Sesje pomogą Ci nie tylko lepiej zrozumieć siebie i Twoją naturę, akceptować, szanować i kochać siebie bardziej (nauczysz się lub rozwiniesz samowspółczucie).

 

 

Wesprę Cię w nadaniu bardziej spójnego z Tobą, unikatowego kierunku i stworzenia Twojej strategii pasjobiznesowej, która nie będzie „sztuczna”, ale będzie płynąć z Twojego Serca i jego pragnień, odkryjesz albo umocnisz się w Twoim  Heart Purpose. Nabierzesz rozpędu do Działania z Mocą.

 

Dodatkowo jako Manifestor (mój typ w Human Design) mogę wesprzeć Cię energetycznie moją inicjującą energią w realnym procesie Twojej zmiany i pójścia naprzód z tym, czego głęboko w Sercu pragniesz.

 

Co jeszcze zyskasz we współpracy ze mną?

SPRAWDŹ OPINIE UCZESTNICZEK WARSZTATÓW ZE MNĄ ORAZ MOICH KLIENTECH :

Magda,Twój kurs ma potężną wartość dla mnie🙂 Jest jak kod odblokowujący myślenie o sobie jak o kimś wartościowym i ważnym🤗 mimo, ze nie ważniejszym i nie mniej wartościowym niż inni. Stawiasz ego we właściwym miejscu jako kogoś kto umie wspierać a nie musi podcinać skrzydeł🙂 uczysz rozpoznawać symptomy z ciała i nawigację Serca❤️ To działa! Jestem już w innym miejscu🦋 wreszcie lubię być sobą i nie boję się zostawać ze sobą gdy jestem sama. Nie zagłuszam się bodźcami. Jest mi dobrze:-) Polecam z serca wszystkim to co dajesz światu🫶 Do Twojego przekazu warto wracać by miało szansę się uleżeć:-) jak to dobrze, ze jesteś❤️💖💙
Agnieszka Kaczmarek
miłośniczka świadomego życia​
Mapa marzeń to narzędzie, które pomaga w realizacji naszych celów. Zdecydowałam się na warsztat Mapy marzeń u Magdy, ponieważ wcześniej tylko gdzieś o tym czytałam, ale wolałam zrobić ją pod okiem osoby, która się na tym zna. Magda prowadzi nas krok po kroku, wszystko tłumaczy, przy jakichkolwiek wątpliwościach można się do niej zwrócić. Dodam, że dzięki Mapie marzeń zrealizowałam kilka swoich celów 🙂 tak więc działa!
Monika Kudryk
Blogerka, fotografka
takiemomenty.pl
Moja wdzięczność nie zna granic ❤️ Cudowna sesja Human Design z Tobą, energia, wiedza, odkrywałaś mnie warstwa po warstwie jak cebulkę. Czuję dzięki Tobie motylki w brzuchu i połączenie ze sobą, którego większość życia mi brakowało (prawie 30 lat). I będę zagłębiać się w to bardziej aby iść z głosem serca. Spotkanie z Tobą otworzyło mi oczy na wiele kwestii, schematów. Zrozumiałam siebie lepiej, przypomniałam sobie mnóstwo sytuacji, więcej teraz widzę. A to dopiero początek! I utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że jestem wyjątkowa, wspaniała i mogę osiągnąć wszystko. Dziękuję, że jesteś i na pewno na tym nie zatrzyma się moja chęć poznania siebie i Ciebie. Inspirujesz i kierujesz na drogę do serca. Dziękuję jeszcze raz! Aż ciężko to opisać ❤️
Monika Walek
Generatorka pięknego życia

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska.

Jestem Duchową Przewodniczką Artystek Serca i Pasjobiznesmanek.

 

Pracuję głównie z wrażliwymi, kreatywnymi Kobietami, które pragną rozwijać swoją samoświadomość i miłość do siebie – żeby z ODWAGĄ służyć światu swoją piękną Kreacją.

Moją największą pasją jest świat wewnętrzny człowieka. Świadoma manifestacja tego co wewnątrz na zewnątrz.

Moja przygoda z rozwojem osobistym i duchowym trwa od kilku lat, rozpoczęła się pod wpływem głębokiego kryzysu na wszystkich ważnych życiowych płaszczyznach (więcej na temat wychodzenia z kryzysu znajdziesz w mojej książce „Zdrowa Nadzieja”). Jestem certyfikowanym coachem, praktykiem racjonalnej terapii zachowania, certyfikowanym nauczycielem mindfulness i medytacji, , ale wolę o sobie mówić, że jestem Coachem Serca, Coachem Potencjału, Coachem Miłości do siebie  <3

Przez ostatnie, bardzo intensywne, lata rozwoju wewnętrznego – z zagubionej dziewczynki stałam się świadomą
siebie i swoich potencjałów Kobietą, Kreatorką Serca.

Od 2017 roku prowadzę swój Pasjobiznes rozwojowy, który jest bardzo ważną i przynoszącą masę spełnienia częścią mojego życia.


Swoją praktykę wzbogacam pracą z głębokimi procesami dekondycjonowania
tego, co nie jest nasze i pogłębiania świadomości potencjałów – zajmuję się systemem Human Design od 2019 roku (jest to moja wielka Pasja i nieustannie kształcę i rozwijam się w tym systemie, który pozwala jeszcze lepiej poznać i zaakceptować siebie samego). Korzystam także z Kluczy Genowych.

W systemie Human Design jestem Emocjonalnym Manifestorem o profilu 6/2 (Role model/Pustelnik) z krzyżem wcielenia: Lewokątna Ścieżka Ducha <3

 

Moją MISJĄ jest wspieranie wrażliwych Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM. W poczuciu wewnętrznego SPOKOJU i WOLNOŚCI. Pomagam im poznać, zrozumieć i docenić WŁASNY, unikatowy POTENCJAŁ. Pokochać siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku marzeń.

Bloguję na coachingserca.pl

 

Więcej informacji na mój temat (między innymi szczegóły wykształcenia) znajdziesz w zakładce O MNIE – TUTAJ.