0

Warsztat online
"AUTENTYCZNIE:

AKCEPTUJĘ I DOCENIAM SWOJĄ NATURĘ"

Weź udział w warsztacie online „AUTENTYCZNIE: AKCEPTUJĘ I DOCENIAM SWOJĄ NATURĘ” – poznaj lepiej siebie, swój naturalny potencjał i możliwości płynięcia na fali życia z lekkością 🙂 Warsztat wprowadzi Cię w system Human Design, który pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie i innych oraz działać w zgodzie ze sobą…

WARSZTAT ONLINE JUŻ TERAZ JEST DOSTĘPNY W FORMIE WEBINARÓW!

Poznasz system HUMAN DESIGN, który jest połączeniem systemów:

chińskiego I-Ching, nowoczesnej nauki, systemu czakr, astrologii zachodniej oraz wedyjskiej (łączy je i ubogaca, jest złożony, a równocześnie spójny)

 

Inaczej spojrzysz na zagadnienie AUTENTYCZNOŚCI I Twojej prawdziwej NATURY (zrozumiesz, że każdy z nas jest niepowtarzalny i wyjątkowy)

 

Otrzymasz wiedzę i inspirację dzięki którym lepiej zrozumiesz na czym polegają TWOJE UNIKALNE DARY, WŁAŚCIWOŚCI (dowiesz się którym jesteś typem: Generator/Projektor/Manifestor/Reflektor i co się z tym wiąże)

 

Zyskasz poczucie sprawczości, zaczniesz bardziej odpowiedzialnie WSPÓŁKREOWAĆ wraz z Wszechświatem  własną codzienność i doświadczać więcej spełnienia

 

 

Co jeszcze zyskasz biorąc udział w warsztacie online:
"AUTENTYCZNIE: AKCEPTUJĘ I DOCENIAM SWOJĄ NATURĘ"

Żyjąc w zgodzie z TWOJĄ NATURĄ nie masz konkurencji… Nie musisz rywalizować, porównywać się, walczyć, dopasowywać się. Rozumiesz siebie i to, czego potrzebujesz do indywidualnego rozwoju. Wspierasz siebie, kochasz, płyniesz, żyjesz… Po swojemu i w szczęściu:

AUTENTYCZNIE.

 

I ETAP:

ODKRYJ KIM TAK NAPRAWDĘ JESTEŚ – podstawy autentycznego życia

 
 
 

– część wykładowa (webinar, 2-3 godziny)

– zniekształcenia naszej prawdziwej natury, 4 typy w Human Design (Generator, Projektor, Manifestor, Reflektor – kim jesteś?)

 

II ETAP:

DZIAŁAJ SPÓJNIE Z WŁASNĄ NATURĄ – spodziewaj się CUDów w SWOIM ŻYCIU 🙂

 

 
 
– część wykładowa (webinar, 2-3 godziny)
– strategie indywidualne, autorytety wewnętrzne, profile w Human Design
 
 

 

III ETAP:

KORZYSTANIE Z TWOICH NATURALNYCH DARÓW

 

Indywidualnie ustalane terminy sesji
 
(dla osób, które wybiorą pakiet premium)

– sesja czytania Twojego grafu, z którego uzyskasz bardzo szczegółowe informacje o sobie i Twoim potencjale

– sesja trwa około 2, 5 godziny, otrzymujesz nagranie rozmowy, żeby móc do niej wracać

 

SPRAWDŹ OPINIE UCZESTNICZEK WARSZTATÓW ZE MNĄ:

Twoja mapa marzeń, a właściwie moja, tylko z Twoją podpowiedzą ją narysowałam, przewróciła mi życie do góry nogami. Te marzenia krótko terminowe, niemalże natychmiast się spełniły, te długo terminowe są w procesie albo już ich dotykam. Te mało realne, zmusiły mnie do zmian w życiu. Warto nosić głowę w chmurach ale i stąpać mocno po ziemi, wtedy stajemy się twórcą naszej przestrzeni a nie przypadkowym przechodniem.
miłośniczka świadomego życia​
Mapa marzeń to narzędzie, które pomaga w realizacji naszych celów. Zdecydowałam się na warsztat Mapy marzeń u Magdy, ponieważ wcześniej tylko gdzieś o tym czytałam, ale wolałam zrobić ją pod okiem osoby, która się na tym zna. Magda prowadzi nas krok po kroku, wszystko tłumaczy, przy jakichkolwiek wątpliwościach można się do niej zwrócić. Dodam, że dzięki Mapie marzeń zrealizowałam kilka swoich celów 🙂 tak więc działa!
Monika Kudryk
Blogerka, fotografka
takiemomenty.pl
Warsztat Mapa Marzeń był wspaniałym dodatkiem do mojej drogi rozwoju osobistego. Dzięki ćwiczeniom oraz prowadzeniu Magdy, można odkryć swoje potrzeby i marzenia a także uporządkować je nakierowując się na ich spełnienie. Magda jest niezwykle sympatyczną osobą o wspaniałej energii, serdecznie polecam warsztaty z nią 🙂
Viola Wioleta Sypiańska
Blogerka, coach
Feniks z Popiołów na FB

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska. Jestem akredytowanym coachem (ACC ICF), trenerką rozwoju osobistego i duchowego, autorką książki „Zdrowa Nadzieja”.

 

 

Pracuję coachingowo oraz w oparciu o trening mindfulness i przy wykorzystaniu elementów RTZ – racjonalna terapia zachowania.


Od jakiegoś czasu również system Human Design bardzo pomaga mi lepiej rozumieć siebie i innych ludzi – a dzięki temu żyć jeszcze bardziej w spójności z własną naturą – dlatego dzielę się nim z innymi 🙂


Moją MISJĄ jest wspieranie WRAŻLIWYCH Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM i własnym POTENCJAŁEM. Pomagam im docenić siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie, w zgodzie z własną NATURĄ, w kierunku marzeń.


Bloguję na coachingserca.pl