0
Duchowość

MIŁOŚĆ DO SIEBIE

✨ Kiedy zaczynasz naprawdę kochać siebie (pokochanie siebie to proces, ale mam na myśli wewnętrzną Decyzję, w której jesteś już osadzona, spójna i robisz wszystko, żeby tą miłością siebie obdarowywać) przestajesz uciekać w nędzne kompromisy.

✨ Kiedy naprawdę zaczynasz kochać siebie nie zadowala Ciebie już tryb przetrwania. Robienie rzeczy, bo „tak trzeba” nawet jeśli totalnie ich nie czujesz to nie jest już Twoja bajka. Chcesz dla siebie czegoś więcej. Pragniesz najlepszego! Pragniesz Miłości! Takiej Miłości, którą dać możesz sobie tylko Ty sama 💖 I postanawiasz , że już nic innego nie będzie miało wyższego priorytetu w Twoim życiu. Zakasasz rękawy i krok po kroku robisz to co jest do zrobienia, aby wejść na stopień wyżej. Aby Twoje życie nabrało odrobinę więcej wewnętrznego spokoju, spełnienia, radości wynikających z tego, że robisz to, co lubisz..albo nawet kochasz!

✨ Kiedy naprawdę zaczynasz kochać siebie nie słuchasz już głosów „To głupi pomysł”, „Twój biznes nie ma szans na rozwój”, „Twoja pasja jest dla mnie dziwna i niezrozumiała”. „Wszyscy pracują tylko dla pieniędzy, to normalne”, „Za coś trzeba żyć, a jak Ty zamierzasz zarabiać na Twoim niszowym pomyśle”? Słyszysz te głosy, ale gdy kochasz siebie – nie słuchasz ich już. Budujesz w sobie Moc, która jest wszystkim. Koncentrujesz Energię, wytrwale kształtujesz przekonania spójne z Twoją wewnętrzną Naturą i Misją. I robisz swoje.

✨ Aż pewnego dnia okazuje się, że to Ty miałaś rację.. Że da się żyć tak jak chciałaś. Że robisz to co kochasz, a nie tylko lubisz. I jest to Twoja pasja, życie, praca. I każdy krok, który zrobiłaś na tej ścieżce wynikał z Miłości do siebie. I dzięki temu wspierał też innych, aby zaczęli działać podobnie – z Miłością, Zaufaniem i Odwagą. Wynikającymi z Miłości do siebie.

💖 Kochając siebie to nie tak, że nie doświadczasz już lęku.. to nie tak, że stajesz się cyborgiem odpornym na cudzą krytykę czy wątpliwości i obawy. Ty po prostu wybierasz uwierzyć sobie. I trwać w tej Decyzji na dobre i na złe. I szukać Zawsze jasnej strony mocy. Nawet gdy się przewracasz – wybierasz wstawać. I decydujesz, że się nie poddasz. Nigdy. Wtedy już wygrałaś. I stajesz się wolna ✨

 

 

#coachingserca

 

Fot. Unsplash

 

Chcesz być na bieżąco i czerpać wiedzę i inspirację z tego miejsca?

Zapisz się na bezpłatne LISTY OD SERCA TUTAJ

Dołącz do niezwykłej, pełnej wsparcia i INSPIRACJI grupy na FB – TUTAJ oraz na fp – TUTAJ

Słyszałeś o dającej NADZIEJĘ na przejście przez KRYZYS książce? O książce, która pomaga uporać się z ograniczającymi przekonaniami, dodaje odwagi do życia NA WŁASNYCH ZASADACH, wskazuje sposoby na codzienną UWAŻNOŚĆ i uczy jak cieszyć się z małych rzeczy? Jestem autorką tej książki, a jej tytuł to „Zdrowa Nadzieja” 🙂 Mój proces dochodzenia do zdrowia był przełomem w życiu i sposobie patrzenia na świat. Zrozumiałam, że bez względu na okoliczności SZCZĘŚCIE jest decyzją. Chcesz się dowiedzieć więcej? Zajrzyj TUTAJ

You Might Also Like...