0
Duchowość

ZAUFAJ SOBIE I SWOJEJ WEWNĘTRZNEJ ENERGII

💖 Jeśli czujesz do czegoś popęd.. przyciąganie.. wewnętrzne pragnienie – czy pozwolisz sobie pójść za tym?

💖 Samo pragnienie to jeszcze niewiele. Potrzebna jest Droga, która pozwoli Ci się do niego zbliżać. Pozytywne nastawienie do Drogi. Szacunek do Drogi. Zrozumienie, że Droga jest bardzo ważnym składnikiem Celu. Jeśli nie najważniejszym..


💖 Ale ok. Zatrzymajmy się na pragnieniu. Kiedy jest już w Tobie i Droga do przejścia daleka..to zanim się rozpędzisz na tej Drodze.. potrzebujesz.. No właśnie! Rozpędzić się! Tak, żeby nikt ani nic Cię nie zatrzymało! Żadna przeszkoda nie będzie Ci straszna kiedy już nabierzesz wystarczającego Pędu!!!

💖 To dlatego często mówi się, że najtrudniejszy pierwszy krok. Po części się z tym zgodzę, jednak według moich obserwacji najwięcej niezrealizowanych Marzeń wynika z dwóch przyczyn:

– pierwsza to faktycznie lęk przed startem, pierwszym krokiem, brak rozwijania odwagi do działania pomimo strachu, brak wiary w siebie
( Z tym mocno pracujemy w moim programie „Kreatorka Serca”)

– druga to wycofanie się z właściwej Drogi, gdy pojawiają się problemy, kryzys..

💖 Dlaczego? Dlaczego niektórzy wtedy się poddają, a inni dalej idą do przodu? Są nie do zatrzymania!

💖 To będzie oczywiście pewne uproszczenie, bo sytuacje życiowe są bardzo różne. Ale z moich obserwacji wynika, że część osób poddających się pomimo, że mają Cel, Pasję do niego.. to osoby, które niedostatecznie rozchulały w sobie wewnętrzny Pęd, pozytywne nastawienie do Celu, ogromny ogień 🔥 który rozpalamy na maksa w początkach realizacji Celu, ale później trzeba cały czas go podgrzewać!!! To praca na pełen etat 🙈

✨ Dlatego w celach ambitnych, długoterminowych – jak np. rozwijanie swojej Pasji w Pasjobiznes – poza umiejętnościami dotyczącymi twardych narzędzi – z mojej perspektywy równie ważne (a w zasadzie dużo ważniejsze) jest utrzymanie Pędu, Ognia. Praca wewnętrzna się nie kończy. Jest trudna i przyjemna jednocześnie. Mocno angażująca i wydarzająca się równolegle do pracy nad konkretnymi działaniami. 

 

Ale praca której pominąć nie można jeśli chcemy z radością iść Drogą i realizować ambitne Cele od Serca.
I teraz 🔥🔥🔥 Dokładnie wiem jak to robić. Jak podgrzewać płomień, jak trzymać się właściwej Ścieżki, jak podnosić się szybko po upadkach, jak z Radością przeć do przodu i rozwijać w sobie niezłomność i moc! Wiem to nie z kursów, warsztatów, szkoły coachingu (chociaż oczywiście mam wykształcenie w tych obszarach i jestem certyfikowanym coachem), ale przede wszystkim wiem to z własnego Doświadczenia.


🔥🔥🔥 I po 3,5 roku rozwijania własnej Pasji i Pasjobiznesu poczułam gotowość, żeby wesprzeć wszystkie początkujące Pasjobiznesmenki czy Kobiety, które już wiedzą co kochają i chciałby zamienić to albo w swoją pracę albo w ważną część życia (np.wydanie książki – również mam tutaj osobiste doświadczenie) albo w pasjobiznes właśnie.


💖 Nie kupuj kolejnych kursów od ludzi, którzy nie są Autentyczni.. Ktoś kto ma wiedzę pochodząca tylko z książek, szkół i teorii nie wie co przeżywasz.. Nie zna wyzwań na tej drodze tak dobrze jak ktoś kto sam tą Drogą idzie..
💖 Jestem może kilka kroków przed Tobą, ale właśnie dlatego jeszcze doskonale pamiętam jakie spotykasz wyzwania!


🔥 Na wiosnę rusza mój kolejny program online „Artystka Serca”! Będzie to level wyżej niż „Kreatorka Serca”. Poziom dla bardziej zaawansowanych 😉 Czyli dla Kobiet, które Pasję już w sobie odkryły, ale potrzebują się rozpędzić!!! Szczegóły wkrótce, ale jeśli już teraz czujesz, że program może być dla Ciebie – daj mi znać (magda@coachingserca.pl) 💖✨🌞 będę o Tobie pamiętać gdy pojawi się więcej szczegółów 💖

 

#coachingserca

 

 

Chcesz być na bieżąco i czerpać wiedzę i inspirację z tego miejsca?

Zapisz się na bezpłatne LISTY OD SERCA TUTAJ

Dołącz do niezwykłej, pełnej wsparcia i INSPIRACJI grupy na FB – TUTAJ oraz na fp – TUTAJ

Słyszałeś o dającej NADZIEJĘ na przejście przez KRYZYS książce? O książce, która pomaga uporać się z ograniczającymi przekonaniami, dodaje odwagi do życia NA WŁASNYCH ZASADACH, wskazuje sposoby na codzienną UWAŻNOŚĆ i uczy jak cieszyć się z małych rzeczy? Jestem autorką tej książki, a jej tytuł to „Zdrowa Nadzieja” 🙂 Mój proces dochodzenia do zdrowia był przełomem w życiu i sposobie patrzenia na świat. Zrozumiałam, że bez względu na okoliczności SZCZĘŚCIE jest decyzją. Chcesz się dowiedzieć więcej? Zajrzyj TUTAJ

You Might Also Like...