0
Duchowość Rozwój osobisty

Mała Manifestorka – Human Design

💖 W takie dni jak dziś wiem, że Wszechświat naprawdę ma wszystko doskonale zaplanowane.. A moją rolą jest podążać za tym, co czuję i robić „swoje”.

💖 Prowadziłam dzisiaj bardzo poruszającą dla mnie sesję analizy Human Design dla rodziców dziesięcioletniej Dziewczynki… Dziewczynki, która tak jak ja jest Manifestorem. Jej rodzice zwrócili się do mnie kilka miesięcy temu (wcześniej prowadziłam analizy także dla każdego z nich z osobna). Co ciekawe tata małej Manifestorki jest Generatorem manifestujacym (jak mój tata), a jej mama Generatorem (jak moja mama) ☀️ Bardzo byłam ciekawa takiej konstelacji!

💖 I powiem Wam, że mimo, że już czuję się głęboko osadzona w swoim procesie, mimo że wiele już przetransformowałam przez minione siedem lat, ukochałam – to dzisiaj po tej sesji czuję ogromne emocje. Miesza się wdzięczność do rodziców (moich i moich Klientów). Miesza się poczucie mocy z poczuciem osamotnienia. Współczucie do siebie z dzieciństwa z czasów systemowej szkoły, która nie była dostosowana do mojej energii… i do tej małej Dziewczynki, która dzisiaj przeżywa podobne wyzwania bycia w tej pięknej podróży zwanej życiem w odsłonie Manifestora. I radość ze swojej wyjątkowej podróży i ekscytacja na podróż tej Małej.

💔 I z jednej strony kraja mi się serce, bo wiem jak trudno jeszcze nie raz jej będzie… Kiedy zamknie swoją Moc na kłódkę i uwierzy, że nie powinna „się wyróżniać”. Że nie powinna „mieć inaczej”. Że nie powinna „odmawiać”. Że nie powinna stawiać granic tak jak chce. Że nie powinna „mówić i czuć, tego co naprawdę czuje i myśli”. Że nie powinna „bujać w obłokach”. Że powinna „się dostosować”. Że powinna „być bardziej przyziemna”. Że powinna „wziąć się w garść”. Że powinna „słuchać porad starszych i bardziej doświadczonych”. Że powinna „dobrze się uczyć i nie wymyślać problemów”. Że powinna „znaleźć normalną pracę”. Że powinna „zająć się czymś konkretnym” itd.

✨A z drugiej strony czuję ogromną ekscytację i radość, bo wiem, że skoro rodzice tej Małej ją kochają i chcą zrozumieć jej „inność” to ma ona wielkie wsparcie w swoim życiu. I mimo, że pewnie nie raz będzie gorąco od emocji, czasem także złości…

To razem dadzą radę. I mała Manifestorka odnajdzie siebie. I mimo, że być może jej rodzice nigdy nie zrozumieją jej w 100% to są dokładnie tymi, których ona wybrała na swoich rodziców. A dzięki kilku wskazówkom odnośnie komunikacji z Manifestorem – będzie z pewnością ten proces przebiegał lżej i z większym spokojem dla wszystkich.

Bardzo podstawowe zasady zdrowej komunikacji z Manifestorem:
1) Nie mów mi co mam robić.
2) Nie pytaj mnie o plany, o to kiedy i co zrobię, czy zrobię.
3) Informuj mnie. Mów bez ukrytej agendy. Jeśli żyjemy razem i zmywarka zakończyła zmywanie powiedz mi o tym, ale bez oczekiwań 😉 Jeśli będę mieć energię i czas to z chęcią wykonam zadanie i wyciągnę naczynia 😀 wystarczy jednak, że powiesz mi żebym coś zrobiła – a napotkasz opór. Jeśli zapytasz mnie kiedy coś zrobię – pojawi się we mnie irytacja. Tak działa mechanika Manifestora, której przez lata nie rozumiałam.

☀️ Generatorzy uwielbiają pytania, ich aura działa w sposób, który czeka na to, aby móc odpowiadać.
☀️ Projektorzy są stworzeni do zadawania pytań oraz do bycia zaproszonym do współdziałania.
☀️ Zdrowo funkcjonujący Manifestor inicjuje samodzielnie, informuje o swoich działaniach osoby, na które może mieć potencjalny wpływ. Część osób się przyłącza, część krytykuje i schodzi Manifestorowi z drogi. Każde polecenie, sugestia co „powinien zrobić”, złote rady o które nie prosił, każde „wypytywanie” – są dla Manifestora jak cios w Serce. Blokują jego naturę.

Powodują, że pojawia się „not self theme” czyli sygnał, papierek lakmusowy, że środowisko/ludzie/komunikacja nie są dla Manifestora zdrowe. Tym sygnałem jest złość. Każdy odczuwa czasem tę emocję, ale w przypadku Manifestora to bezpośredni sygnał – schodzisz ze swojej naturalnej ścieżki. Ta sytuacja/osoba/miejsce powoduje, że przestajesz być sobą. Coś idzie nie tak. Przyjrzyj się co możesz zmienić. Czasem można zmienić komunikację – jeśli ludzie otaczający Manifestora są dla niego właściwi to powinno się udać nauczyć informowania w obie strony. Czasem trzeba zmienić otoczenie/pracę/związek etc. Sygnałem, że Manifestor jest na właściwej ścieżce jest coraz częściej pojawiający się Spokój 💚

☀️ Mówi się o tym, że w dorosłym życiu każdy typ ma spore wyzwanie, żeby wrócić do swojej natury. Proces odprogramowywania tego, co nie jest nasze trwa na poziomie naszych genów średnio siedem lat i więcej. Dorosły Manifestor jest podobno najtrudniej powracającym do siebie typem… Zwykle zapomniał, że ma moc Kreacji. Że może tworzyć bez pozwolenia. Że nie ma na nic czekać. Ale jeśli sobie przypomni… Wtedy dzieją się cuda 💖 Dla niego i dla innych, którzy z nim rezonują i których on pragnie wspierać ✨✨✨

🌟 Dzisiaj świętuje to, że mała Dziewczynka, której rodzice pragną lepiej ją zrozumieć, ma szansę szybciej żyć w swojej Mocy.

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...