0
Duchowość Rozwój osobisty

Drogą do siebie idziesz sama…

🌊I to jest droga, w której idziemy sami. Idziesz nią sama. Ktokolwiek jest obok, bez względu na to jak bardzo jest w stanie Cię kochać, idziesz sama. Bez względu jak bardzo jest w stanie Cię widzieć – idziesz nią sama.

🌊Bez względu jak bardzo zaprogramowana część Twojego umysłu chciałaby, żeby było inaczej.. To jest tak jak jest. W głębi Serca wiesz, że prawdą jest samotne podążanie. Tak długo jak chcesz być sobą, a nie kalką społecznych oczekiwań, wzorców, kształtów, powinności. Idziesz sama. Możesz mieć cudownych kompanów, ale żaden z nich nie wie, po prostu nie wie co będzie dobre dla Ciebie. Nie wie też, tak do końca, co przeżywasz Ty.

🌊A Ty nie wiesz co przyniesie kolejny krok. Bez względu jak bardzo Twój umysł chciałby kontrolować kolejny rozdział. To tak nie działa. Nasz świat jest piękny i przerażający jednocześnie. Piękny i przerażający.

🌊Prawdziwa Wolność wymaga puszczania oczekiwania „muszę wiedzieć jaki będzie rezultat”. Umysł nie chce tego puścić? Ok, to nie szkodzi. Ale Wolność domaga się zaobserwowania tego, zauważenia i uznania… Ok, ja mimo wszystko zaufam Sercu. Zrobię tak, jak czuję w Sercu. Mimo, że nie wiem. I włożę całe zaangażowanie i energię i moc, które płyną z tej spójności Serca i Działania i owoce będą jakie być mają. Dokładnie takie. Czy umysł będzie zadowolony? Być może tak, być może nie. Ważne jest nauczyć go na ile to możliwe, że bycie w zgodzie z intuicją, ciałem, Sercem to najlepsza droga. Najlepsza droga…

Szumiało morze.

✨A ja stałam i coraz głębiej czułam, że życie jest cudem, w którym każdy żyje swoją historię. Swój teatr. I że porównania naprawdę są tak bardzo krzywdzące i tak bardzo bez sensu.

✨To co możemy zrobić z tym pięknym darem życia to Być Sobą. Pozwolić sobie. Zawalczyć o to. Oddać każde przekonanie, które stoi nam na drodze do tego..Oddać. Opłakać. Uwolnić. Iść dalej. Wolność i Spokój.. będą nagrodą ☀️ Ale spokój jako poczucie, które płynie z robienia w zgodzie z Twoją Naturą. Tylko tyle i aż tyle. Poczucie, że bliżej Ci do siebie z każdym dniem niż dalej. Poczucie, że szanujesz swoją naturę bardziej niż wczoraj. I ponosisz „koszty” związane z tym, co musisz „oddać”. Warto.

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...