0

"SZKOŁA KREACJI SERCEM"

Holistyczna Przestrzeń Rozwoju
dla wrażliwych Kreatorek i świadomych Liderek

Dołącz do „SZKOŁY KREACJI SERCEM” – duchowej przestrzeni ze wsparciem emocjonalnym, mentalnym i duchowym dla Kobiet, które kreują lub pragną zacząć kreować życie pełne znaczenia, sensu, pasji, inspiracji  <3 Życie to sztuka. Sztuka wyborów w zgodzie z Sercem. Kreuj życie po swojemu, odkrywaj swój naturalny potencjał i możliwości płynięcia na fali życia z lekkością 🙂 Uzdrawiaj to co Ci nie służy, odważ się wybierać to, co naprawdę jest Tobą… Inspiruj innych swoją Kreacją.

SZKOŁA ONLINE TRWA - DOŁĄCZ DO NAS:

Otrzymasz dostęp do webinarów rozwojowych (w każdym miesiącu 2 webinary przykładowe tematy: świętość Twoich darów Serca (talenty, potencjały, dharma), moc intencji płynącej z Serca, Miłość do siebie, wolność wewnętrzna, intuicja, spokój, obfitość Serca, obfitość życia, obfitość w materii, lekkość, autentyczna kreacja, odwaga dla wrażliwych Kobiet, zdrowe granice, uzdrawianie wstydu i poczucia winy, harmonia, spokój wewnętrzny, dobrostan, świadoma i odważna Kreatorka – Liderka etc., a także pogłębianie wiedzy z obszaru Human Design – przykładowe tematy: proces odprogramowywania fałszywych przekonań, łączenia się coraz głębiej ze swoją prawdziwą Esencją, życie w zgodzie ze swoją strategią i autorytetem wewnętrznym, głębsze zrozumienie 9 centrów energetycznych oraz ich zdrowych i niezdrowych ekspresji etc.; moje Kursantki uwielbiają te spotkania i czują się po nich doładowane i zainspirowane do zmian (jako emocjonalny Manifestor o profilu 6/2 (Human Design) mam dar, żeby inicjować zmianę – także w Tobie jeśli tego potrzebujesz :));

 

Otrzymasz nagrania medytacji/spotkań z tańcem intuicyjnym;

 

Zyskasz dostęp do Kręgów Mocy w gronie wspierających się wrażliwych Kobiet;

 

Zostaniesz zaproszona do grupy wspierających się Kreatorek – dzięki czemu Twój proces świadomej Kreacji będzie przebiegał z większą mocą i zaopiekowaniem.

 

Tak długo jak jesteś Kreatorką Serca w Szkole – masz dostęp do nowoczesnej Platformy online, na której znajdziesz wcześniej stworzone przeze mnie KURSY I PROGRAMY ONLINE mojego autorstwa oraz niektóre NOWE materiały.


Co jeszcze zyskasz biorąc udział w "Szkole Kreacji Sercem":

Żyjąc w zgodzie z TWOJĄ NATURĄ nie masz konkurencji… Nie musisz rywalizować, porównywać się, walczyć, dopasowywać się. Wspierasz siebie, kochasz, Kreujesz Sercem, żyjesz po swojemu i w szczęściu: WOLNA WEWNĘTRZNIE.

Inspirujesz i wspierasz innych BĘDĄC SOBĄ.

SPRAWDŹ OPINIE UCZESTNICZEK WARSZTATÓW ZE MNĄ:

W ostatnich miesiącach brałam udział w niezwykłych warsztatach, które przygotowała i prowadziła Magda. Wcześniej były inne, ale Kreatorka Serca okazała się ukoronowaniem wszystkiego. Ogrom fachowej wiedzy, świetne przygotowanie merytoryczne i metodyczne, dużo ciepła, przyjazna, wręcz przyjacielska atmosfera warsztatów. Przykro było się rozstawać po tylu miesiącach wspólnej drogi. To, czego nauczyłam się od Magdy, zostanie ze mną do końca mojej wędrówki przez życie. Czy warsztaty, to jakieś czary? Nie. Nadal pojawiają się emocje, czasami radość, czasami złość, smutek, lęk, ale teraz potrafię im się przyjrzeć, rozpoznać je, zrozumieć I przetransformować. Teraz każdy dzień spędzam z większą uważnością, zarówno w tym, co myślę, mówię, robię, czuję, w kontaktach z ludźmi (...) Magda dała mi narzędzia do zmiany, których mogę używać, kiedy tylko zapragnę się zmienić. Wystarczy być uważnym. Dziękuję Magdo z serca
Artystka, muzyk
Magda jest autentyczna, kieruje się empatią i zrozumieniem. Brałam udział w jej warsztatach Kreatorka Serca i nie tylko - to były dla mnie cenne doświadczenia, z których wiele wyniosłam dobrego dla siebie.

Myślę, że w życiu każdego człowieka powinno być miejsce na spełnienie się - mi ciężko było odnaleźć drogę, która da mi to poczucie życia z pasją i co za tym idzie też płynności finansowej po warsztatach z Magdą odważyłam się otworzyć swój mały biznes a przy tym zaznaczę, że od kiedy zaczęłam z nią współpracować otworzyłam się na otoczenie, ludzi i bardziej doceniam swoja indywidualność.

Magda swoim życiem, emocjami i wiedzą, którą przekazuje dalej - zaraża mnie pozytywnie do działania. 100% satysfakcji. Dziękuję Magdalena Palmowska!!!
Mariola Nitka
Miłośniczka świadomego życia
Kochana! Chciałam z całego podziękować za to że mogłam uczestniczyć w Kreatorce, że dałaś mi taką możliwość, szansę na ciągle odkrywanie Siebie na pokochanie Siebie i akceptację taka jaka jestem. Magdo dzięki Tobie zyskałam pewność siebie, że jeśli chce czegoś czego pragnę mogę to mieć. Mogę to osiągnąć . Dzięki Tobie jestem otwarta na Nowe - wyzwania, możliwości, rzeczy i sytuację i choć boję się jaki będzie rezultat to nie daję za wygraną, tylko idę dalej.

Kiedyś bałam się i to bardzo. Było we mnie dużo strachu, stresu. W głowie ciągła gonitwa myśli oczywiście samych negatywnych. Ale dziś jest już lepiej. Oczywiście jest jeszcze ta cząstka mnie- takiej z złymi myślami, ale wiem też że jeszcze dużo przede mną. Dziękuję również za możliwość poznania super fajnych Babeczek w tym programie. Za to że mogłam czerpać od nich dobrą energię. Pozdrawiam i ślę :* :* :*
Monika Gwizdek
Manifestorka

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska.

Jestem Duchową Nauczycielką wrażliwych, kreatywnych Kobiet.

Moją największą pasją jest świat wewnętrzny człowieka. Świadoma manifestacja tego co wewnątrz na zewnątrz.

Moja przygoda z rozwojem osobistym i duchowym trwa od kilku lat, rozpoczęła się pod wpływem głębokiego kryzysu na wszystkich ważnych życiowych płaszczyznach (więcej na temat wychodzenia z kryzysu znajdziesz w mojej książce „Zdrowa Nadzieja”). Jestem certyfikowanym coachem, praktykiem racjonalnej terapii zachowania, certyfikowanym nauczycielem mindfulness i medytacji, , ale wolę o sobie mówić, że jestem Coachem Serca, Coachem Potencjału, Coachem Miłości do siebie  <3

Przez ostatnie, bardzo intensywne, lata rozwoju wewnętrznego – z zagubionej dziewczynki stałam się świadomą
siebie i swoich potencjałów Kobietą, Kreatorką Serca. W tym procesie wspieram i towarzyszę innym wrażliwym Kobietom. Poprzez zaufanie, akceptację, bezpieczny kokon – każda z nas może rozkwitnąć w pełni 🙂

Swoją praktykę wzbogacam pracą z głębokimi procesami odprogramowywania tego, co nie jest nasze i pogłębiania świadomości potencjałów – jestem certyfikowanym ’Human Design Reader’ i od kilku lat nieustannie kształcę i rozwijam się w tym systemie, który pozwala jeszcze lepiej poznać i zaakceptować siebie samego.

 

Moją MISJĄ jest wspieranie wrażliwych Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM. W poczuciu wewnętrznego SPOKOJU i WOLNOŚCI. Pomagam im poznać, zrozumieć i docenić WŁASNY, unikatowy POTENCJAŁ. Pokochać siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku marzeń.

Bloguję na coachingserca.pl

Więcej informacji na mój temat (między innymi szczegóły wykształcenia) znajdziesz w zakładce O MNIE – TUTAJ.