0

"MANIFESTOR FREEDOM"
Przestrzeń zrozumienia i inspiracji dla Manifestorów

Kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z systemem Human Design w 2019 roku – „przypadkiem” trafiłam akurat na tekst opisujący Manifestora. Rozpłakałam się czytając opis, nie mając pojęcia czym jest ten system, ani że ja sama jestem w gronie 9% ludzi na świecie i jestem Manifestorem. Płakałam łzami oczyszczenia, puszczałam żal bycia niezrozumianą na najgłębszym poziomie przez świat i ludzi. Otrzymałam słowa, które jak nic i nikt nigdy wcześniej (pomimo lat rozwoju wewnętrznego i pracy z różnymi modalnościami) – pozwoliły mi poczuć przynależność i bycie uznaną w pełni taką, jaka jestem. Poczułam ulgę.

 

System z czasem stał się moją ogromną pasją i pozwolił jeszcze głębiej zrozumieć siebie i mój sposób funkcjonowania, rozwijać mój Pasjobiznes w zgodzie z tym kim jestem naprawdę (bez kompromisów), zrozumieć głęboko moich bliskich i pomóc setkom soulmate Klientek, z którymi pracowałam przy jego wykorzystaniu. Po 4 latach eksploracji Human Design – przyszła pora na program ekskluzywny, wyjątkowy i magiczny – dla mojego typu energetycznego. Jeśli jesteś Manifestorem – zapraszam Cię z głębi mojej intensywnej aury 😉

Program "Manifestor FreeDom" rusza 16 listopada 2023 i jest procesem 6-tygodniowym (5 spotkań i tygodniowa przerwa w trakcie na integrację procesu)

Rozumiem i przytulam przeszłość: uzdrawianie i transformowanie bólu bycia niezrozumianym; DEKONDYCJONOWANIE „not-self” (nie-ja) centrum sakralnego, zaprzestanie prób bycia i działania jak istoty sakralne – Generatorzy i Manifestujący Generatorzy. Docenienie swojej wyjątkowości.

 

Łączę się z moją manifestorską Mocą INICJOWANIA, rozpoczynania i bycia poruszaną przez mój AUTORYTET WEWNĘTRZNY.

 

Rozwijam strategię INFORMOWANIA i komunikacji właściwej dla mnie w relacjach z innymi typami energetycznymi. Głębiej rozumiem mechanikę GNIEWU oraz powrotu do manifestorskiego SPOKOJU.

 

Uświadamiam sobie MOC mojego WPŁYWU i z odwagą KREUJĘ to czego pragnę w Sercu; ustanawiam swoją nieograniczoną WOLNOŚĆ. UFAM, że jako Manifestor mając bezpośrednie połączenie ze Źródłem – to co jest moim pragnieniem i celem – jest potrzebne i ważne dla świata. Na równi z procesem Kreacji szanuję swoją potrzebę ODPOCZYNKU.

 

Uczę się czule obejmować momenty ODRZUCENIA czy zazdrości; świadomie uznaję swoją ATRAKCYJNOŚĆ i EFEKTYWNOŚĆ

 

Przyglądam się swoim działaniom w kontekście zawodowym/Pasjobiznesowym jako Manifestor i poszerzam świadomość siebie w tym obszarze. Wiem, że klasycznie rozumiana „praca” nie jest dla mnie, lecz manifestowanie i pozwalam sobie na swój unikatowy i odważny eksperyment w tym obszarze mojej twórczej kreacji.

MANIFESTORZE… Jesteś starożytnym narzędziem TRANSFORMACJI. 

 

Pamiętaj, że dla Ciebie nie ma żadnych ograniczeń. Żadnej siły, która mogłaby podnieść rękę i powiedzieć „nie”. Tak długo jak działasz w połączeniu z Sercem – Wszechświat Cię wspiera. Twoje działania są ważne i mają wpływ na świat.

 

To Ty jesteś grą.. nie czekaj aż gra się rozpocznie. DZIAŁAJ PO SWOJEMU.

 

SPRAWDŹ OPINIE UCZESTNICZEK WARSZTATÓW ZE MNĄ:

Uczestniczyłam w kilku procesach grupowych (Kocham Siebie Bardziej, Light Heart Expansion, Heart Contemplations), a także odczycie Human Design. Magda jest niesamowicie ciepłą osobą, której podejście do drugiej osoby jest oparte na języku miłości i zrozumienia. Przekaz Magdy płynie prosto z serca, z zakamarków jej duszy i trafia do ludzi poprzez inspirację i impuls do zmiany, ale także poprzez akceptację siebie i swojego celu na Ziemi. Bardzo dziękuję za to, że Magda pojawiła się w moim życiu, za jej twórczość, za radykalne stanie murem za sobą i za miłość, którą roztacza wokół, czyniąc ten świat piękniejszym, wrażliwszym. Dziękuję.
Ilona Janicka
Emocjonalna Manifestorka 6/2
Na przełomie 2022 i 2023 roku uczestniczyłam w kilkumiesięcznym programie Magdy pod nazwą "Kocham Siebie Bardziej". Była to piękna przestrzeń, w której dzięki zaangażowaniu Magdy, jej wyczuwalnej szczerej chęci pomocy i autentyczności, mogłam dotknąć kawałków siebie, które wymagały przytulenia, i zauważenia. Moje serce najbardziej ujęły piękne, poruszające medytacje oraz połączenie w webinarach formy mówionej ( wykład+ rozmowy) oraz praktyk ruchowych. Dodatkowym atutem była dla mnie możliwość wymiany swoich odczuć, myśli z pozostałym dziewczynami z grupy na Telegramie - przestrzeni trzymanej przez Magdę przez cały okres trwania programu. Był to czas zasiewania dobrych ziaren i wzmacniania w sobie, co czuję każdego dnia coraz bardziej i bardziej. Z całego serca polecam programy Magdy.
Martyna Podgórska
Emocjonalna Manifestorka profil 3/5
Moja wdzięczność nie zna granic ❤️ Cudowna sesja Human Design z Tobą, energia, wiedza, odkrywałaś mnie warstwa po warstwie jak cebulkę. Czuję dzięki Tobie motylki w brzuchu i połączenie ze sobą, którego większość życia mi brakowało (prawie 30 lat). I będę zagłębiać się w to bardziej aby iść z głosem serca. Spotkanie z Tobą otworzyło mi oczy na wiele kwestii, schematów. Zrozumiałam siebie lepiej, przypomniałam sobie mnóstwo sytuacji, więcej teraz widzę. A to dopiero początek! I utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że jestem wyjątkowa, wspaniała i mogę osiągnąć wszystko. Dziękuję, że jesteś i na pewno na tym nie zatrzyma się moja chęć poznania siebie i Ciebie. Inspirujesz i kierujesz na drogę do serca. Dziękuję jeszcze raz! Aż ciężko to opisać ❤️
Monika Walek
Generatorka pięknego życia

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska.

 

Jestem Duchową Przewodniczką wrażliwych, kreatywnych Kobiet. Artystek Serca i Pasjobiznesmanek.

 

Moją największą pasją jest świat wewnętrzny człowieka. Świadoma manifestacja tego co wewnątrz na zewnątrz.

 

Moja przygoda z rozwojem osobistym i duchowym trwa od kilkunastu lat; bardzo przyspieszyła pod wpływem głębokiego kryzysu na wszystkich ważnych życiowych płaszczyznach (więcej na temat wychodzenia z kryzysu znajdziesz w mojej książce „Zdrowa Nadzieja”, którą wydałam w 2018 roku). Jestem certyfikowanym coachem, ale wolę o sobie mówić, że jestem Coachem Serca, Coachem Potencjału, Coachem Miłości do siebie  <3

 

 

Przez ostatnie, bardzo intensywne, lata rozwoju wewnętrznego – z zagubionej dziewczynki stałam się świadomą
siebie i swoich potencjałów Kobietą, Artystką Serca. W tym procesie wspieram i towarzyszę innym wrażliwym Kobietom. Poprzez zaufanie, akceptację, bezpieczny kokon – każda z nas może rozkwitnąć w pełni 🙂

 

Swoją praktykę wzbogacam pracą z głębokimi procesami dekondycjonowania
tego, co nie jest nasze i pogłębiania świadomości potencjałów – zajmuję się systemem Human Design od 2019 roku (jest to moja wielka Pasja i nieustannie kształcę i rozwijam się w tym systemie, który pozwala jeszcze lepiej poznać i zaakceptować siebie samego). Korzystam także z Kluczy Genowych.

W systemie Human Design jestem Emocjonalnym Manifestorem o profilu 6/2 (Role model/Pustelnik) z krzyżem wcielenia: Lewokątna Ścieżka Ducha <3

 

Moją MISJĄ jest wspieranie wrażliwych Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM. W poczuciu wewnętrznego SPOKOJU i WOLNOŚCI. Pomagam im poznać, zrozumieć i docenić WŁASNY, unikatowy POTENCJAŁ. Pokochać siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku marzeń.

 

Od 2017 roku prowadzę swój Pasjobiznes związany z rozwojem świadomości i życia w zgodzie z własną Naturą.

 

Bloguję na coachingserca.pl

Więcej informacji na mój temat (między innymi szczegóły wykształcenia) znajdziesz w zakładce O MNIE – TUTAJ.