0

11-dniowy Portal Aktywacji
Light Heart Expansion

Portal Aktywacji „Light Heart Expansion” to INTENSYWNY, ale realizowany w energii LEKKOŚCI, 11-dniowy projekt będący Podróżą do wnętrza Serca, która odkryje przed Tobą nieskrępowaną Wolność KREACJI oraz Twojej Duszy (ABUNDANCE OF SPIRIT) <3 Projekt wzmocni Twoją Ekspansję Serca w roku 2023 na płaszczyźnie Pasjobiznesu, bycia Artystką Serca, Liderką Mocy, Kreacji w zgodzie z Sercem, Pasjopodróży, realizacji Pragnień Duszy i karmiących Relacji.

Motywy przewodnie tego procesu: WOLNOŚĆ, AUTENTYCZNOŚĆ, EKSPANSJA, LEKKOŚĆ, NIEOGRANICZONOŚĆ, ODWAGA, TRANSFORMACJA, PIĘKNO, GODNOŚĆ, BOSKOŚĆ.

*    UWAGA: udział w Procesie zmieni Twoje postrzeganie Życia i Twojej roli w Kreacji na ZAWSZE i bezpowrotnie, POCZUJESZ swoją MOC i będziesz z niej KORZYSTAĆ 🙂

Czym jest Light Heart Expansion?

♥ Procesem pozwalającym opanować Moc Kreatorki w Sobie, która potrafi OTWIERAĆ Serce i Kreować z tego poziomu;

 

♥ Przestrzenią przypomnienia sobie i ugruntowania w Świadomości PIĘKNA, GODNOŚCI, BOSKOŚCI, które są NAM DANE, ale my często blokujemy swoje Serca i nieświadomie oddajemy Moc..;

 

♥ Procesem budzenia do pełni Potencjału płynącego z Twojego Serca, rozpędzania swojej EKSPANSJI na 2023 rok z LEKKOŚCIĄ w obszarach: Pasjobiznesu, Kreacji w zgodzie z Sercem, Pasjopodróży, realizacji Pragnień Duszy i karmiących Relacji;

 

 

  Przestrzenią budzącą Twoją ODWAGĘ (COURAGE – COR – SERCE) do Autentyczności w wyrażaniu Siebie, Autoekspresji w Świecie, w pełni Mocy własnego Serca (bez blokad, z lekkością).

 

Co wyjątkowego znajdziesz w programie Light Heart Expansion? 

 
 
 
Codziennie przez 11 dni otrzymasz żywe, pełne Mocy PRZEKAZY z pola Serca, wskazówki, ćwiczenia i inspiracje, które nakarmią i będą OTWIERAĆ Twoje Serce na Twoją Moc, Ekspansję, Autentyczność. 
 
Poczujesz PIĘKNO, GODNOŚĆ, BOSKOŚĆ Twojej Istoty, Twojego Serca i zrozumiesz, poczujesz oraz zaczniesz DZIAŁAĆ tak, jak przystało na Istotę pełną Światła i Miłości <3
Z ODWAGĄ i niezachwianą WIARĄ w Moc Serca i Pragnień Twojej Duszy.
 

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska.

Jestem Duchową Nauczycielką Artystek Serca i Pasjobiznesmanek.

 

Pracuję głównie z wrażliwymi, kreatywnymi Kobietami, które pragną rozwijać swoją samoświadomość i miłość do siebie – żeby z ODWAGĄ służyć światu swoją piękną Kreacją.

 

Moją największą pasją jest świat wewnętrzny człowieka. Świadoma manifestacja tego co wewnątrz na zewnątrz.

Moja przygoda z rozwojem osobistym i duchowym trwa od kilku lat, rozpoczęła się pod wpływem głębokiego kryzysu na wszystkich ważnych życiowych płaszczyznach (więcej na temat wychodzenia z kryzysu znajdziesz w mojej książce „Zdrowa Nadzieja”). Jestem certyfikowanym coachem, praktykiem racjonalnej terapii zachowania, certyfikowanym nauczycielem mindfulness i medytacji, , ale wolę o sobie mówić, że jestem Coachem Serca, Coachem Potencjału, Coachem Miłości do siebie  <3

 

Przez ostatnie, bardzo intensywne, lata rozwoju wewnętrznego – z zagubionej dziewczynki stałam się świadomą
siebie i swoich potencjałów Kobietą, Kreatorką Serca.

Od 2017 roku prowadzę swój Pasjobiznes rozwojowy, który jest bardzo ważną i przynoszącą masę spełnienia częścią mojego życia.

Swoją praktykę wzbogacam pracą z głębokimi procesami odprogramowywania tego, co nie jest nasze i pogłębiania świadomości potencjałów – jestem certyfikowanym ’Human Design Reader’ i od kilku lat nieustannie kształcę i rozwijam się w tym systemie, który pozwala jeszcze lepiej poznać i zaakceptować siebie samego.

 

Moją MISJĄ jest wspieranie wrażliwych Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM. W poczuciu wewnętrznego SPOKOJU i WOLNOŚCI. Pomagam im poznać, zrozumieć i docenić WŁASNY, unikatowy POTENCJAŁ. Pokochać siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku marzeń.

Bloguję na coachingserca.pl

 

Więcej informacji na mój temat (między innymi szczegóły wykształcenia) znajdziesz w zakładce O MNIE – TUTAJ.