0
Duchowość Rozwój osobisty

Wpływaj, nie kontroluj

🧡 „Czyli nie mamy nad niczym kontroli?” Zapytała szeroko otwierając oczy… Błękitny Ptak odpowiedział „Nie mamy kontroli. Mamy wpływ.”

🧡 O tak wiele rzeczy chciała go jeszcze zapytać, ale kiedy na chwilę odwróciła głowę – jego już nie było. Została sama pośród lasu. W ciszy. I przypomniała sobie, że przecież Błękitny Ptak wspominał o tym, że wszystko co potrzebuje wiedzieć znajdzie w Ciszy Serca. Że to jest jej Dom.

🧡 „Nie mamy kontroli. Mamy wpływ” powtarzało jej Serce jak echo.

💛 Czyli nie mogę skontrolować swojej natury. Nie mogę skontrolować natury rzeczy, ludzi. Nie mogę skontrolować właściwości, które zostały mi dane jako dary i jako lekcje.

💛 Ale mam wpływ… Mam wpływ na to jaką przyjmę perspektywę wobec wydarzeń. Mam wpływ czy będę kochać siebie zawsze. Mam wpływ jakie podejmę decyzje. Mam wpływ czy posłucham głosu Serca czy umysłu. Mam wpływ. Nie mam kontroli.

💛 Oddaje iluzję kontroli. Ściągam ten ciężar z siebie. „Kontrola” jest w rękach Wszechświata. O tym mówił Błękitny Ptak, kiedy wspomniał o „boskiej nawigacji” wszystkiego co jest… To miał na myśli Błękitny Ptak, kiedy powiedział, że każda ocena „nie zgadzam się.. nie tak miało być” to ocena ludzka.. egotyczna.

✨ Wpływ jest cudowny. Wpływ nie chce kontrolować, jest darem Serca. Mam wybór czy posłuchać głosu Serca i działać z tego poziomu czy szarpać się z życiem za pomocą zaprogramowanego umysłu, który chce wszystko kontrolować… Ty też masz wybór. Masz wpływ na swoją perspektywę i na podejmowanie decyzji z Serca. Tylko tyle i aż tyle.

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...