0
Rozwój osobisty

Powołanie

✨ Człowiek otrzymał skarb. Skarb, który nosi w Sercu. Ten skarb jest dla każdego z nas inny. Możemy oglądać skarby innych, widzieć je poprzez zewnętrzne przejawy, ale nigdy nie jesteśmy w stanie w pełni poczuć cudzego skarbu. Naszą rolą jest odkryć swój skarb. Coraz głębiej rozumieć, a tak naprawdę czuć i być świadomym swoich potencjałów, pragnień, właściwości.

✨ Życie w zgodzie z własną naturą to dar. Przywilej. Rozkosz. Miłość do siebie w czystej postaci. Znam siebie, poznaję coraz lepiej i przestaję polegać na jakimkolwiek autorytecie na zewnątrz. Nie jest już ważne co mi powiesz, jak mnie oceniasz. Tak długo jak ja rozumiem, kocham, uwielbiam swoje powołanie – tak długo mam szansę być sobą i cieszyć się tym. Cieszyć się życiem, które jest moje.

✨ Życie po swojemu jest warte przeżycia. Po to tutaj przyszliśmy. Jesteśmy różni. Różnorodni. Dla osoby X moje życie będzie nudne/nieciekawe/egoistyczne. Dla osoby Y moje życie będzie pełne znaczenia/bogate w relacje/interesujące. Oceny nie mają znaczenia. Tak długo jak żyjemy w zgodzie z naszym unikalnym potencjałem, właściwościami, powołaniem – tak długo wypełniamy naszą jedyną i niepowtarzalną rolę na tym ziemskim planie. Rolę żeby przez chwilę dać światu kawałek naszego Serca 💖 Zostawić po sobie błysk, iskrę, odcisk. Nasz Kształt.

💖 Bez względu na wszystko – podążaj za swoją naturą. Za Twoim jedynym i niepowtarzalnym Kształtem. To Twój Skarb 🤍💫

💖 Pozwalasz sobie Być sobą i robić swoje w zgodzie z Sercem

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...