0
Rozwój osobisty

Odrobinę bardziej…

✨ A gdyby tak pokochać siebie odrobinę bardziej?

✨ A gdyby tak dać sobie otulenie, pomocną dłoń kiedy tego potrzebujesz? Wsparcie 💖

✨ A gdyby tak oswajać tą część Ciebie, która pragnie sięgać po Marzenia Serca, a równocześnie się boi? Zamiast karcić ją za to, że „nie powinna się bać” pozwolić jej istnieć, akceptować i przytulać do Serca? 💖

💖 Wiesz co by się wtedy działo?

🌟 Ty, ufając sobie coraz mocniej – mogłabyś wybrać odwagę zamiast strachu, który by Cię po prostu nie paraliżował. To nie znaczy, że przestałby istnieć. Ale Ty transformowałabyś go Miłością.

🌟 Ty, świadoma coraz bardziej swoich potencjałów i wspierająca coraz mocniej siebie – potrafiłabyś zaryzykować. Zaryzykować „kompromitację”, zaryzykować „odrzucenie”, zaryzykować „brak zrozumienia”, zaryzykować „porażkę”.

🌟 Bez ryzyka nie ma zabawy – mówią 😉 Według mnie bez tego pozornego ryzyka – nie ma drogi do Siebie…

❤️ Potrzebujesz wzmocnić się w procesie ukochiwania kawałków siebie i swoich lęków? Wychodzenia poza iluzję strachu z równoczesną pełną akceptacją dla tej części Ciebie, która się boi i nie rozumie, że nie musi się bać. Miłość transformuje. Miłość budzi prawdziwą Odwagę i Autentyczność.

❤️ Znam drogę od strachu do odwagi. Znam drogę Kochania Siebie Bardziej… I w tę podróż pragnę zaprosić i Ciebie.. Piękna Istoto pełna mocy. Nawet jeśli jeszcze w siebie nie wierzysz w pełni. Poprowadzę Cię w tej ścieżce za rękę

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...