0
Duchowość Rozwój osobisty

Podążaj za krzykiem wolności

💖 „Miejsce, w którym jesteś w tej chwili, Bóg wyznaczył na mapie dla Ciebie”. Często wracam do tych słów Rumiego. Dodałabym jeszcze:

💛 Wyzwania, trudności, traumy, które są Twoim udziałem – Wszechświat wyznaczył dla Ciebie.

💛 Marzenia, które są w Twoim Sercu – Wszechświat wyznaczył dla Ciebie.

💛 Ścieżki, do których woła Cię Dusza (nawet jeśli boisz się porażki/krytyki/sukcesu/niezrozumienia/braku akceptacji) – Wszechświat wyznaczył dla Ciebie.

💛 Twój styl, Twoje mocne strony, Twoje talenty, Twoje niepowtarzalne właściwości – Wszechświat wyznaczył dla Ciebie.

💖 Wszystko co wyznaczył dla Ciebie Wszechświat – nie ma Cię osłabić lecz wzmocnić. Wszystko czego się boisz – możesz przetransformować i stać się odważna. Wszystko co Cię boli – możesz przytulić, zrozumieć i rozpuścić, a w miejsca zranień wprowadzić Miłość i Światło.

✨ Pod żadnym pozorem nie wolno Ci się poddać. Nie wolno Ci zrezygnować z podążania za swoją Pasją, Sercem, Głosem z trzewi, krzykiem Wolności… Pod żadnym pozorem nie wolno Ci zrezygnować z Twojej unikatowości na rzecz przeciętności i „dopasowania” się do tłumu, żeby zyskać aprobatę czy akceptację. Gdyby miało tak się stać – Wszechświat nie napełniłby Twojego Ducha gorącym, tętniącym pragnieniem Zmiany w Świecie. Zmiany na świat, w którym będziemy mówić sobie wzajemnie więcej Prawdy. Świat, w którym bycie Sobą będzie szanowane i akceptowane. Świat, w którym wrażliwość nie będzie uznawana za słabość. Świat, w którym kreatywność będzie liczyć się bardziej niż podążanie za schematem. Świat w którym „powinno się”, „wypada”, „musisz” nie będą nadużywane. Świat, w którym kochanie siebie jest naturalne i nie jest uznawane za egoistyczne. Świat, w którym każdy z nas może żyć tak jak czuje. Świat, w którym ja mogę być najlepsza i Ty możesz być najlepsza jednocześnie i nie musimy się porównywać. Świat, w którym nie ma zgody na podcinanie skrzydeł i umniejszanie innym z zazdrości. Świat, w którym Miłość, Światło, Spełnienie i Spokój są naturalne tak samo jak Gwiazdy na Niebie ✨🌙🌟💫💛🤍💖

💖 Działaj w zgodzie z tym co Wszechświat wyznaczył dla Ciebie 🤍🤍🤍

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...