0
Lifestyle Rozwój osobisty

Zmiana, potrzebna do autentycznego życia

🧡 Czym jest szczęście?

🧡 Dla mnie to możliwość Bycia Sobą i życia w zgodzie z własną naturą.

🧡 To nie jest łatwe. Poznanie siebie, uświadomienie sobie programów, które nosimy w podświadomości, a które blokują nasz naturalny Potencjał.

💛 Jeżeli chcesz wejść na drogę Samoświadomości albo już na niej jesteś to wiesz, że nie zawsze jest z górki. Poznawanie siebie, coraz głębsze rozumienie własnej natury i przede wszystkim wdrażanie w życie zmian, które trzeba wdrożyć.

💛 Czasem trzeba totalnie zmienić styl życia, żeby stać się prawdziwym sobą… Porzucić nawyki, które nam nie służą, a wdrożyć takie, które pozwolą nam rozkwitać.

💛 Czasem trzeba porzucić pracę/zmienić zawód/założyć biznes/odkryć talenty. Zmiana zawsze wiąże się z ryzykiem i niepewnością i wielu ludzi wybiera stagnację, poczucie frustracji/złości/zgorzknienia niż ryzyko. Tylko, że tkwiąc w tym, co ściąga nas w dół czy nie ryzykujemy? Od razu przekreślamy swoje szanse i nie robimy miejsca na nowe.

💛 Czasem trzeba zakończyć relacje, w które weszliśmy nieświadomie i przestały nam służyć. Żeby zrobić miejsce na takie, które będą nas karmić, będą z nami spójne.

💖 W intensywnym procesie odkrywania siebie jestem od około 6 lat, proces rozpoczął mój osobisty kryzys.

💖 Od 4 lat żyję dużo bliżej siebie na gruncie stylu życia i pracy (prowadzę z sukcesem swój pasjobiznes). Cały czas uczę się siebie, odkrywam, uzdrawiam i rozumiem lepiej zarówno siebie jak i innych. Odkąd poznałam Human Design i Gene Keys około 2 lata temu i totalnie weszłam w te narzędzia – rozumiem jeszcze więcej i staram się łączyć z tym, kim jestem naprawdę.

💖 Również mój związek przetransformował się w ostatnich kilku latach. Dużo lepiej rozumiem naturę mojego męża, który jest moim najlepszym przyjacielem. A on jeszcze lepiej rozumie mnie

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...