0
Rozwój osobisty

Uznaj Siebie

❤️‍🔥 Masz nie tyle prawo, co święty obowiązek uznać Siebie.

❤️‍🔥 Masz nie tyle prawo, co święty obowiązek ochronić swoją wrażliwą Duszę.. Ale nie poprzez zamknięcie jej na kłodkę, lecz poprzez Odwagę w pokazywaniu jej światu. Bo „Twoje Plemię”, Twoi ludzie mimo, że nie wiążą Was więzy krwi – czekają na Ciebie. Na Twoją wizję. Na Twoją wrażliwość. Twoją Pasję. Twoją Kreację.

❤️‍🔥 Masz nie tyle prawo, co święty obowiązek otworzyć Swoje Serce, obudzić Twój Potencjał, sięgnąć do zakamarków Twojej Duszy i wprowadzać do świata to czego pragniesz.

💖 Piszę te słowa jadąc pociągiem, sluchajac ukochanej romantycznej muzyki, ze łzami w oczach 💖 Jestem poruszona dzisiejszym spotkaniem z grupą kilkudziesięciu pięknych Kobiet na webinarze, który poprowadziłam „Twój Głos w Pasjobiznesie” (dostęp do powtórki nagrania jest jeszcze w grupie, więc jeśli chcesz je obejrzeć napisz do mnie na priv). Zadziała się magia, moc, synchroniczność, wglądy. Czytam wiadomości, które do mnie wysyłacie i nie mogę przestać się uśmiechać. Czujecie mocno to o czym mówiłam, porusza Was to, wspiera na Waszych ścieżkach Kreacji..

💖 I tak sobie trochę nostalgicznie myślę, że nie byłoby tego, nie byłoby niczego co wspólnie z Wszechświatem udało mi się do tej pory dać światu, gdyby 7 lat temu młoda Kobieta o imieniu Magdalena nie odważyła się zamarzyć… zamarzyć o tym, żeby zacząć żyć w zgodzie z Duszą. Zamarzyć o tym, co wydawało się niemożliwe. Zamarzyć o Wolności, Autentyczności, Kreacji Serca, Obfitości na własnych zasadach, stylu życia spójnym z jej Energią. Ta Kobieta.. Jestem z niej bardzo dumna! Choć bywało naprawdę ciężko, nigdy się nie poddała. Każdy dzień od tych kilku lat wypełniała jej praca wewnętrzna. Zagłębianie się w siebie. Poznawanie prawdy Serca. I wdrazanie tej Prawdy w życie. Krok po kroku.

💖 Ścieżka, którą od tamtej pory przeszłam to była droga pełna wzlotów i upadków. Bez lukru. Pełna uzdrawiania bólu, cierpienia, poczucia odseparowania.. Pełna lęków, wątpliwości, ale i przede wszystkim coraz większego zaufania, coraz większego poczucia sprawczości, coraz większego poczucia, że nie jestem tutaj przypadkiem i że moje Wizje są ważne. Tak samo jak Twoje

💖 Walcz o siebie i Twoją Wizję, aż Wszechświat pokaże Ci, że cały czas był przy Tobie..aż zrozumiesz, że nie musisz już walczyć, bo jesteś prowadzona. Zawsze.

💖 A jeśli na tej odważnej ścieżce rozwoju Twojego Pasjobiznesu w zgodzie z Sercem pragniesz mieć Przewodniczkę, Kompanķę, Przyjaciółkę – to z całego Serca zapraszam Cię do dołączenia do programu „Pasjobiznes w zgodzie z Sercem”, do którego dzisiaj wystartowały zapisy 💫 Nie będę skromnie mowić o tym projekcie.. On jest dobry, głęboki i ma Moc Transformacji, wiem to, bo dam Ci w nim Siebie, moje dotychczasowe doświadczenie, wiedzę, ale przede wszystkim Energię, Intencję Twojej Transformacji, Serducho. Bo Razem możemy zmienić ten Świat. Na świat pełen Wolności Kreacji. Ja w to wierzę. Możesz być Wolna. W każdym obszarze życia 💖💖💖

Zapisy w BIO na Instagramie @coachingserca

(dla Uczestniczek Webinaru 20% zniżki na Program – kod otrzymasz w Newsleterze) 🥰

 

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...