0
Rozwój osobisty

Ty decydujesz…

✨ Ty decydujesz..

💖 Świadomość, że jesteś odpowiedzialna za to, czy będziesz właściwie dla siebie płynąć w swoim życiu jest uwalniająca. Dochodzenie do pełnej wolności wewnętrznej i zewnętrznej jest procesem. Długim procesem. Ale z każdym krokiem czujesz coraz głębiej, kolejne warstwy, które odsłaniają się przed Tobą… I płyniesz z coraz większą lekkością. Naturalnie 🌊

💖 Co to znaczy właściwie dla siebie płynąć? To znaczy płynąć tak, jak prowadzi Cię Twoja unikatowa energia. Twoja czysta energia, z którą tutaj przyszłaś. Nie tak jak zagra Ci społeczna ocena/kulturowe oczekiwanie/trauma z dzieciństwa/ograniczające przekonanie/sąsiad/marketingowiec ze starego paradygmatu 🌟🙃

💖 Ty decydujesz czy inwestujesz swój czas i energię, świadomość – do eksploracji własnego wnętrza. Do odkrywania kolejnych warstw półprawd i fałszu, które nigdy nie były Tobą.

💖 Ty decydujesz czy pozwalasz sobie postawić wyżej własne czucie, własne ciało, drogowskaz, który Ci towarzyszy, a którym jest Twoje czucie, instynkt, intuicja, autorytet wewnętrzny czy jednak uznasz, że wolisz słuchać innych, głosów na zewnątrz, oportunistycznie wybierasz, że przez chwilę ktoś Cię zaakceptuje czy przyklaśnie, ale w środku będziesz wiedzieć, że to nie jest Twoja czysta, najczystsza wibracja. Tylko Ty to wiesz.

🌟 I im częściej uda Ci się posłuchać siebie, wybrać siebie, wybrać „oświecony egoizm”, który oznacza, że masz swoje granice i ich strzeszeż… Który oznacza, że jesteś w stanie wytrzymać chwilowy dyskomfort, kiedy ktoś Cię nie rozumie albo ocenia. Który oznacza, że nie chcesz (możesz i potrafisz, ale nie chcesz!) wpasować się w zewnętrze ramy sukcesu, zasługiwania, czegokolwiek..

🌟 Tym częściej okazuje się, że naturalnie osiągasz swoją najlepszą ścieżkę.. Mówiąc językiem Human Design swoją sygnaturę. Czyli jako Manifestor (jak ja) doświadczasz coraz głębiej czym jest Spokój. Jako Projektor poznajesz czym jest dla Ciebie Sukces. Jako Generator (w tym także Generator manifestujący) doświadczasz coraz częściej swojej Satysfakcji. A jako Reflektor – Niespodzianki.

🌟 Ale to, że doświadczam Spokoju jako Manifestor (a Ty swojej właściwej sygnatury) nie jest wykalkulowane głową. To się dzieje samo, kiedy wybieramy siebie, prawdziwą, naturalną mechanikę naszego przepływu. Swoje czucie. Swój autorytet wewnętrzny, swoją naturalną dla nas „strategię” (każdy ma naturalną mechanikę, która go prowadzi – Human Design).

🌟 Podsumowując – przepis na szczęśliwe życie jest z mojej perspektywy dla każdego z nas inny. Nie ma zasad pasujących do każdego z nas. Jedyna zasada jest prosta i trudna jednocześnie – wzięcie pełni odpowiedzialności za swoje wybory. Podążanie za tym, co dla nas autentyczne. Zawsze. Kosztem wszystkich kompromisów, które na dłuższą metę nam nie służą. Kompromis ze światem, z partnerem, z systemem – jeżeli oddala Cię od własnego czucia i sprawia, że siebie oddajesz .. to nigdy nie jest „altruizm”, to pułapka systemu. Kłamstwo. Coś co zabiera Ci szczęście. A kiedy pozostajesz wierna sobie – stajesz się coraz bardziej świetlista, lekka w swojej naturalnej energii, szczęśliwa – a jako „skutek uboczny” możesz dać światu więcej tej czystej wibracji i to jest piękne 💖🌟✨ Ty decydujesz…

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...