0
Duchowość Mindfulness

Płyń własnym nurtem

💚 Kiedy kochasz siebie – cały Wszechświat się uśmiecha. Aniołowie, ptaki, gwiazdy – biją brawo, ronią łzę wzruszenia i z zachwytem powtarzają „Zrozumiała! Zrozumiała, że jest cudem”.

💚 Wszechświat doświadcza ulgi, bo to co stworzył, co zawsze było niepowtarzalne – w końcu znajduje te chwile, w których przez błysk milisekundy zmienia się wszystko..

💚 Człowiek, który doświadcza życia w tej krainie niespodzianek, radości i smutków i odnajduje swoje niepowtarzalne miejsce, rytm i styl – jest jak idealny pierwszy pocałunek między zakochanymi. Niewinny, piękny, niezapomniany, ekscytujący. Cieszy. Daje radość. Przynosi świeżość światu! I zaraża miłością!!!

✨ Spotkanie ze sobą to przygoda, która nie kończy się nigdy. Kto raz wszedł na ścieżkę drogi do siebie wie, że gubimy się i odnajdujemy wielokrotnie w tym procesie. Ale z każdy kolejnym „rozdaniem” rozumiem coraz głębiej, że najważniejsza lekcja jest jedna – kochać siebie bardziej.

✨ Nie jesteś odpowiedzialna za innych dorosłych na tej planecie. Jesteś odpowiedzialna za siebie. Za swój boski pojazd. Za swoją niesamowitą energię. Za szacunek do siebie. Za swoje dary i talenty. Za Twój styl funkcjonowania. Za dostrojenie się do własnego rytmu… Za pozwolenie sobie na totalną ekspresję siebie! Bez kompromisów. „Polubią mnie czy nie.. Zrozumieją mnie czy nie. Ocenią mnie czy nie.” Te pytania nie są ważne. Ważna jesteś Ty.

✨ I nie chodzi o egoizm, narcyzm, brak poszanowania dla innych. Chodzi o to, że gdy wzrastasz, szanujesz Istotę którą jesteś, uczysz się jej, rozumiesz ją coraz lepiej – to dbasz o jej potrzeby. Dbasz o jej zabawę. Dbasz o jej spełnienie. Dbasz o jej bezpieczeństwo.

💖 Kiedy płacze – nie zostwiasz jej. Starasz się ją zrozumieć w każdej sytuacji. Jeśli coś jej nie wyjdzie – pocieszasz ją i przytulasz. Okazujesz współczucie.

💖 Kiedy odnosi sukces – chwalisz ją. Jeśli nie okażesz miłości, zapędzisz się i przekroczysz jej granice – przepraszasz i naprawiasz „błąd”. Jesteś dla niej dobra. Po prostu.

💖 W ten sposób, kroczek po kroczku – kochając siebie bardziej – stajesz się coraz bardziej sobą. To nie znaczy, że wszyscy inni, cały świat Cię pokocha. Nie musi tak być. Wszechświat kocha Cię bezwarunkowo. Uwielbia Cię! I chce, żebyś Ty też siebie uwielbiała!!! Naprawdę.

💞 Kiedy kochasz siebie bardziej.. co się wtedy dzieje? Właściwi ludzie, właściwe relacje, właściwe sytuacje – to wszystko zaczyna ze sobą współgrać. Doświadczasz coraz więcej przepływu na materialnym planie. Coraz mniej oporu w sobie i na zewnątrz. Taka jest natura płynięcia z własnym nurtem ✨💞🧚💫🌟 I nie ma już dla Ciebie znaczenia ocena zewnętrzna, bo wiesz, że znalazłaś Spokój 💚🍀

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...