0
Duchowość Rozwój osobisty

Szczęście w byciu sobą

💫 Każdy człowiek, który pojawia się na tej planecie pragnie być szczęśliwy. Dlaczego tylko niektórzy są szczęśliwi? Dlaczego większość ludzi cierpi? Czym jest szczęście, a czym cierpienie?

💛 Często komplikujemy proste prawdy niepotrzebnie. Szczęście to bycie sobą. Tylko tyle i aż tyle. To takie proste, ale aby tak żyć, a nie tylko to rozumieć – to oczywiście dwie różne rzeczy. I proces prowadzący do nas prawdziwych, którzy zrzucamy warstwy ograniczeń, uleczamy traumy, budujemy zaufanie do Siebie – to Droga.

💛 Cierpienie z kolei to opór. Brak zgody naszego umysłu na wybory naszego Serca. To podążanie za umysłem, a nie za podszeptami Serca. To próba kontroli tego, co skontrolować się nie da. To próba bycia w teatrze życia jedynym i głównym reżyserem, gdzie naszą rolą jest wspaniała kooperacja i współkreacja z Wszechświatem. Nie władza i kontrola z poziomu umysłu. Większość ludzi tak mocno wierzy w „programy w swoim umyśle” i kurczowo trzyma się ich na ścieżce życia, że brakuje miejsca na oddech, zaufanie, miłość do siebie i do Wszechświata.

💛 Miłość do siebie to zaufanie sobie i Wszechświatowi. Miłość do siebie to wracanie do świadomości, że jestem Cudem. To powrót do spokoju wewnętrznego, do świadomości, że jestem chroniona i bezpieczna tak długo jak pozwalam sobie być Sobą. Jak długo wracam do prawdy Serca. Za każdym razem, gdy podejmuję decyzję ze strachu, z poziomu umysłu, a nie z Serca – oddalam się od siebie. Za każdym razem, kiedy wracam do Miłości, zaufania, pozwalam sobie robić to co czuję w Sercu, że jest właściwe – wraca poczucie Spokoju.

💖 Życie jest sztuką. Największą ze sztuk. Tym co nas przybliża do naszej roli – nie jest bycie „idealnym” według jakichkolwiek ram, schematów, które wyznacza społeczeństwo. Mogę być w oczach ludzi „słaba”, „naiwna”, „dziwna”, „przegrana”, „zbyt ekscentryczna”, „WSTAW DOWOLNE”. Ale tak długo jak jestem w swoim Sercu szczera ze sobą – tak długo odnajduję na nowo i na nowo Spokój, Miłość, Szczęście ✨

💖 Pamiętaj, że nikt inny nie zna „Twojej roli”. Nikt inny nie wie, jakie jest Twoje głębokie powołanie. Nikt inny nie jest w stanie zrozumieć Twojej wyjątkowej energii.

💖 Bądź Sobą. Słuchaj Serca

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...