0
Duchowość Rozwój osobisty

Za uwagą podąża energia

✨ Twoja Dusza nie jest tu przypadkiem. To czego doświadczasz w swojej osobistej historii, Twoje lekcje, traumy, uzdrowienia, sukcesy, porażki – to wszystko nie jest przypadkowe.

✨ Nasze Dusze nie są to przypadkiem. Lekkość, wolność, podróże, trudy, zniewolenie, ograniczenia… Wszystko co piękne i wszystko co trudne – jest częścią życia tutaj na Ziemi. Jest częścią naszego niezwykłego doświadczenia.

✨ Kolektywnie dzieje się teraz dużo. Dla każdego z nas obecna sytuacja może prowadzić do sięgnięcia głębiej. Wierzę w to. Do odkrycia czego jeszcze potrzebujemy w sobie dotknąć, uzdrowić, co nas głęboko w środku przeraża. Czego nie wyobrażamy sobie puścić. Czego nie mamy odwagi się chwycić.

💖 Dzisiaj woła mnie pytanie – gdzie wybieram Swoją Prawdę? Gdzie wybieram moje czucie, intuicję, zaufanie do swojego wnętrza? A gdzie wybieram strach, oddawanie swojej woli na zewnątrz?

💖 Za uwagą podąża energia. To zdanie było dla mnie bardzo ważne kiedy około siedem lat temu zaczęła się moja podróż do siebie… Pisałam to zdanie na ścianie. W dzienniku. Wracałam do niego w medytacji. Kiedy 4,5 roku temu odważyłam się zacząć budować mój pasjobiznes zdanie „Za uwagą podąża energia” było moim „talizmanem”. Moją mocą. Uzdrowieniem. Wskaźnikiem, który oddawał mi Moc Kreatora. Świadomość, że w każdej chwili mojego dnia mogę wrócić do Miłości. Do mojej Kreacji. Do Wolności wewnętrznej. To jest najważniejsza Wolność 🌟

💖 Dzisiaj przypominam sobie i Tobie – za uwagą podąża energia. Twoja energia. Moja energia. Skupiaj uwagę na tym co pozwala Ci rozkwitać. Rób swoje. Może to nudne, ale powtarzam często „rób swoje”, bo czuję, że to najważniejsze. Skupiaj się na swojej strefie wpływów. Na swoim małym, wielkim świecie. Buduj, kreuj tu i teraz to co możliwe ✨ Nie taplaj się w przeszłości, nie obawiaj się zanadto o przyszłość. Bądź obecna, kreuj, rozwijaj, działaj tu i teraz. Kochaj 🌟

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...