0
Duchowość Rozwój osobisty

Dziewczynka w Tobie

✨ Rozwój tak naprawdę nie jest rozwojem, lecz powrotem do Siebie prawdziwej. Wracasz do Dziewczynki w Tobie.

✨ Kiedy odpadają od Ciebie kolejne warstwy programów, którymi nie jesteś – wracasz do Dziewczynki w Tobie.

✨ Kiedy znowu potrafisz cieszyć się przytulaniem godzinami Twoich kotów, które traktujesz jak swoich przyjaciół i nie wstydzisz się tego, że są dla Ciebie „aż tak ważne”, wracasz do Dziewczynki w Tobie. Ona też kochała każdego swojego i nieswojego kota, którego spotkała na swojej drodze. Wiedźmy już tak mają 😺🙃😉

✨ Kiedy coraz głębiej rozpoznajesz i puszczasz, a w kolejnym etapie (w latach..) przestajesz nawet doświadczasz myśli, że mógłbyś „postarać się bardziej”, bo po prostu wiesz, czujesz i doświadczasz, że dajesz tyle ile czujesz, ile masz, ile chcesz. Wracasz do Dziewczynki w Tobie.

✨ Kiedy cieszy Cię tworzenie, tego co chcesz tworzyć, nawet jeśli nikt nie widzi jeszcze rezultatów, ale Ty już wiesz, że to jest dobre, bo płynie z Serca, wracasz do Dziewczynki w Tobie. Ona też pisała wiersze, opowiadania, książki. Ona też w zabawie i radości dzieliła się swoją Mocą, wizją, kreacją – nawet jeśli w danym momencie „nikt nie patrzył”. Wiedziała, że Wszechświat patrzy cały czas. Że jest w jego centrum. Że jest jego częścią. Że jest dla niego najważniejsza..Dlatego robiła tak jak czuła i tak jak potrafiła. Bez oceny. I teraz znowu może.

💖 Wiesz co czuję? Że najwyższą formą Kreacji jaką możemy sobie wyobrazić jest Kreacja Sercem… Kreacja Szczęśliwego Życia na Własnych Zasadach. Na zasadach naszej Duszy. W spójności z naszym wewnętrznym Światem Serca i z Wszechświatem. To jest Sztuka przez duże S. To jest Sztuka, w której możemy doskonalić się przez całe życie.. Bez porównywania się z innymi, bo każda Dusza pragnie doświadczać innej, swojej, niepowtarzalnej Kreacji.

💖 Jak by to było zaufać Dziewczynce w Tobie, która pamięta jaką piosenkę chce śpiewać w tym życiu? Pamiętasz ją? Ostatnio mam takie flashbacki z dzieciństwa i to jest piękne. Widzę małą Magdusię w różnych momentach i wzruszam się. Patrzę na nią z czułością i wdzięcznością, bo mimo, że przez kilka/a raczej naście ładnych lat próbowałam o niej zapomnieć.

💖 Próbowałam ją uciszać. Próbowałam ją zawstydzać. Ale mała Magdusia była ze mną mimo to. Wytrzymywała moją przemoc wobec niej.. Bo tym właśnie było ignorowanie jej pragnień Serca. Tym było bagatelizowanie jej potrzeby wyrażania siebie. Tym było uciszanie jej pragnienia by pisać, mówić, kreować słowem. Przemocą. Wmawianie jej, że nie jest dość dobra. Dla kogo?

💖 Dziś wiem, że jest tutaj dla każdego z nas miejsce. Wystarczyło pozwolić Magdusi robić swoje. Wystarczyło zacząć puszczać blokady, schematy i ciężary, którymi nasiąkała przez lata społecznego programowania.

💖 Dzisiaj nie boję się mówić o niej. Mówić do niej. Widzieć ją. Dzisiaj chciałabym wesprzeć Ciebie w Twojej Kreacji Sercem jeszcze głębiej. Ręka w rękę z Twoją wewnętrzną Dziewczynką.

🌟 „Szkoła Kreacji Sercem” czyli mój najnowszy projekt online dla Kobiet, które pragną obudzić do szczęśliwego i spełnionego życia swoje wewnętrzne Dziewczynki – by iść już razem, niepodzielnie – rusza w marcu. Zapisy ruszają w styczniu ✨🌟💫

Z którą z Was widzi się moja Dziewczynka? 💖 będzie się działo 🥰😍🙃🌟💫✨💖

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...