0
Duchowość Miłość

Rozwijaj Miłość do Siebie

🌟 Człowiek, który doświadcza w swoim życiu kryzysu na jakimkolwiek polu (zdrowie/relacja/praca/finanse/inne) dostaje od Wszechświata wielką szansę. To czy ją wykorzysta – zawsze zależy od decyzji, od odwagi, od samoświadomości. Mamy wolną wolę i znajdując się „w życiowym dole” możemy albo dalej kopać, albo nie zmieniać nic i tylko „pokolorować ” odrobinę okoliczności udając, że coś zmieniamy, żeby po jakimś czasie znaleźć się jeszcze głębiej (brzydko mówiąc w „d..”), albo zacząć działać inaczej.

🌟 Z tym „działać inaczej” wiąże się zwykle jedna najważniejsza kwestia. Akceptacja swojej prawdziwej Natury. Kochanie siebie bardziej.

🌟 Ale jak? Jak kochać siebie bardziej? Starając się zrozumieć głębiej swój potencjał i doceniać go w sobie. Uznać, że to jakie masz talenty, dary, unikatowe właściwości (a każdy je ma, jeśli ich nie dostrzegasz skorzystaj z narzędzi, których jest pod dostatkiem, ja bazuję między innymi na Human Design) jest czymś cudownym! Zachwyć się sobą!

💖 Rozwijaj Miłość do Siebie. Może nikt Cię tego nie nauczył. Może nikt Ci nie powiedział, że to w jaki sposób opowiadasz/gotujesz/tańczysz/zadajesz pytania/przytulasz/budujesz/piszesz/komunikujesz się/pracujesz zespołowo/przewodzisz etc.-że te rzeczy, które robisz na swój wyjątkowy sposób – są Cudem świata! To jest Twoja rola – zacząć je dostrzegać i przestać traktować jak pewnik. Kochać je w sobie. Szanować Siebie.

💖 To jest także Twoja rola – zacząć szanować swoją Naturę. Swoją energię! To w jaki sposób funkcjonuje, jak naturalnie dla Ciebie przepływa i w co pragnie byś ją angażował. To do jakiego stylu życia Cię zaprasza. Twoją rolą jest także – opiekować się, a jeśli trzeba stawać w obronie swojej prawdziwej Natury. Jeśli ktoś jej nie szanuje – masz za zadanie stawić się za sobą i być obrońcą Cudów w sobie. Nikt z nas nie jest dla wszystkich i nie wszyscy są dla nas.

💖 Jeśli komuś się nie podobam – to dalej jestem Cudem. W każdej chwili zasługuję na Miłość.

🧚 Tego pragniemy. Za tym tęsknimy. Właśnie za Miłością, którą mamy już w sobie ✨

🧚 Kochając siebie bardziej – otwierasz się na przepływ w każdej sferze swojego życia i zaczynasz widzieć Miłość, Spokój, Obfitość, Flow ✨🌟💖

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...