0
Duchowość Rozwój osobisty

Autentyczne decyzje

✨ Kiedy ponad sześć lat temu rozpoczął się mój osobisty proces transformacji, nie miałam pojęcia dokąd mnie zaprowadzi. Nie byłabym w stanie przewidzieć wtedy jak wielu ludzi również wejdzie na tą ścieżkę. Ścieżkę odwagi wybierania Serca.

✨ Na tej ścieżce nie ma miejsce na „kompromisy”… To nie zawsze jest ścieżka łatwa i przyjemna. Ale jest autentyczna. Wiąże się ze szczerym wyrażaniem siebie, nawet jeśli nie każdy to akceptuje. Dotyczy podejmowania decyzji z pozycji jednostki. Indywidualnych.

✨ Wchodzimy w czas osobistej odpowiedzialności. Koniec z tekstami „wszyscy tak robią”, „tak trzeba, należy, powinno się”. Koniec z fake’owym altruizmem „dla dobra innych”, który tak naprawdę jest kłamstwem pod płaszczykiem czynienia dobra dla ogółu. Nie wierzę w dobro ogółu podyktowane tym, co dyktuje jakaś grupa z góry.

✨ Nie obchodzi mnie co wybiera większość. Każdy z nas jest inny i jeśli słucha swojej intuicji – ma szansę zamanifestować tutaj swój niepowtarzalny potencjał. Tylko wtedy…

✨ Interesuje mnie kim jesteś Ty. I czy Twoje decyzje w każdej płaszczyźnie życia dyktuje „autorytet” na zewnątrz czy Twoja intuicja. Jeśli „myślisz” dokonując wyborów zamiast czuć – w porządku, to Twoja droga. Mnie to nie przekonuje. Już nie.

✨ Czuję, że wchodzimy (przynajmniej niektórzy z nas) w nową erę. Erę, w której trzeba być odważnym i zaryzykować odrzucenie, brak zrozumienia przez tych, którzy wybierają trzymać się pozornego bezpieczeństwa, które jest iluzją. Kontrola z zewnątrz, uznawanie przez kogokolwiek na zewnątrz co ma być dobre dla Ciebie – to nie jest w zgodzie z autentycznym życiem. W życiu indywidualnej jednostki liczy się prawda Serca. Czucie. Czucie ponad „myśleniem”. Inteligencja wyższej świadomości, inteligencja emocjonalna, inteligencja intuicyjna, instynkt ponad „intelektualizm”, „naukę”.

✨ Przechodzimy kolektywnie transformację od podejścia – „dostosuj się do ogółu albo zgiń” do podejścia „indywidualnie bierz odpowiedzialność za swoje wybory”… Rób swoje. Czuj i działaj z poziomu wewnętrznej prawdy.

💖 Z Miłością i wsparciem na te pełne wyzwań, ale wierzę że głęboko uzdrawiające czasy. Magdalena.

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...