0
Rozwój osobisty Wrażliwość

Droga Kobieto Mocy…

✨ „Zagubiona”, „nadwrażliwa”, „inna”, „dziwna”, „nie z tego świata”, „niedzisiejsza”, „śmieszna”, „dziecinna”, „niepoważna”, „za głośna”, „za cicha”, „ekscentryczna”, „zamknięta w sobie”, „specyficzna”… Widzę Cię Kobieto Mocy.

✨ Bez względu na to jakie etykietki kiedykolwiek ktokolwiek na Ciebie nałożył. Obiecuję Ci, że jeżeli nie zostawisz siebie, nie zostawisz swojej Duszy, nie zostawisz swoich Marzeń, nie porzucisz swojej unikatowej ścieżki Kreacji… albo poddasz się, ale szybko (albo wolno!), ale wstaniesz… I włożysz całe swoje serce przez lata żeby zrobić najważniejsze co masz do zrobienia – będziesz uzdrawiać swoje Serce z tego co nie jest Twoje. I znowu. Bezustannie. Krok za krokiem. Nie porzucisz swojego światła i odważysz się wchodzić w mrok. I znowu spojrzysz w światło… Obiecuję Ci, że jeśli pozostaniesz wierna sobie w tej podróży i tylko sobie… To…

✨ Pewnego dnia nie tylko powiesz z czułością do siebie patrząc w lustro, ale też głęboko w Sercu poczujesz, że żadna z tych etykietek nie była prawdą.

💖 Poczujesz, że jesteś piękna, magiczna, kolorowa, wyrazista, wrażliwa, odważna, pełna mocy, delikatna i mocna jednocześnie, autentyczna. Poczujesz i zrozumiesz, że nie jesteś z tego świata, ale jesteś dla tego świata – dla właściwych Dusz, które wibrują na tych samych fraktalach co Ty.

💖 Doświadczysz, że potrafisz realizować swoje Marzenia. Dla siebie i dla innych. I te Marzenia będą Twoją codziennością. Tak bardzo inną od tej, która nie była Twoja, ale ktoś mówił, że tak „trzeba”.

💖 Te same Marzenia, z których kilka lat wstecz wiele osób śmiało Ci się w twarz. Niektórzy za plecami mówili, że Ci się nie uda. Inni z troski próbowali ściągnąć Cię z Twojej ścieżki, bo przecież „jest niepoważna”.

💔 Wybaczysz tym, którzy w Ciebie nie wierzyli. Nie zapomnisz, ale wybaczysz. Oni nie rozumieli, nie rozumieją i być może nigdy nie zrozumieją tego kim jesteś. To nie znaczy, że wolno Ci porzucić siebie. Nie wolno. Nie pozwalam Ci na to. Rób swoje piękna Duszo. To, że widzisz i czujesz inaczej – nie oznacza, że nie ma tutaj dla Ciebie miejsca. Jest wręcz przeciwnie – bardzo Cię teraz potrzebujemy. Cała nasza Planeta – Twojej odwagi ✨

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...