0
Rozwój osobisty

Jeżeli wydaje Ci się, że nie pasujesz do świata..

💚Jeżeli wydaje Ci się, że nie pasujesz do świata.. zatrzymaj się – jedynym miejscem do którego chcę dziś „pasować” jest Moje Serce💓

💚Jeżeli wydaje Ci się, że jesteś inna – to prawda, jesteś inna. Każdy jest wyjątkowy, nie musimy biec za ogółem/większością/zasadami społecznymi.

💚Kiedy zaczynasz odkrywać Twoje Wartości, ale też Naturę.. Zaczynasz rozumieć kondycjonowanie poszczególnych centr energetycznych i uczysz się Siebie na nowo i na nowo.

💙Proces dekondycjonowania nie dzieje się magicznie na „sesji u coacha/terapeuty/uzdrowiciela”. To piękne narzędzia wspierające pracę z naszą samoświadomością. Ale prawdziwe dekondycjonowanie dzieje się w życiowych decyzjach. „Prostych” zwycięstwach, które dla świata mogą wyglądać jak porażki..

💙Niezdefiniowane centrum sakralne to w moim przypadku największy trigger i przestrzeń do pracy wewnętrznej. Większość świata (Generatorzy i Manifestujący Generatorzy) czyli około 70% ludzi ma to centrum zdefiniowane. Energia życiowa jest dla większości świata dostępna dzień po dniu. I ja wiem, że każdy powinien nauczyć się odpuszczać, odpoczywać, dawać sobie czas na regenerację. I że każdy bywa zmęczony. Tylko brak energii sakralnej oznacza trochę hmm.. wyobraź sobie, że nie masz nogi. No właśnie, trudno to sobie wyobrazić jeśli całe życie ją masz😉🙃

💙Ja jako Manifestor, ale także Projektorzy i Reflektorzy – musimy zwracać szczególną uwagę na odpoczynek. Nie tyle dostateczna ilość „lenistwa” jest naszym naturalnym prawem, co obowiązkiem. W przeciwnym razie ciało choruje, a nowa kreacja nie nadchodzi. Nauczenie się, że jestem istotą cykliczną, która ma ogrom energii w momencie płynięcia z moim kreatywnym zrywem, po czym przychodzi czas totalnego „leżenia odłogiem” jest wyzwaniem. Coraz bardziej to szanuję, ale wcale nie oznacza to, że umysł zawsze jest zgodny😉 Generatorzy działając w zgodzie z tym co kochają – generują jeszcze więcej energii! To jest u Was magiczne🦄 Natomiast ja jako Manifestorka mogę totalnie kochać to co robię, a mimo to potrzebować TON czasu na regenerację. I to jest w porządku..

💓Chcecie więcej takich postów w temacie dekondycjonowania poszczególnych centr energetycznych w HD?

#coachingserca

You Might Also Like...