0
Duchowość

Widzę Cię i przyjmuję Cię całą!

💖 Artystko Serca.. Wrażliwa Duszo.. widzę Cię. Widzę Cię i przyjmuję Cię całą. Przyjmuję Cię kiedy stoisz pewnie w swojej Mocy i z odwagą dzielisz się Twoją perspektywą, doświadczeniem i mądrością ze światem. Przyjmuję Cię kiedy radośnie stawiasz się do życia i płyniesz z jego nurtem dzieląc się Twoimi potencjałami, talentami, darami. Kiedy wchodzisz w relacje i wymieniasz się pięknem i inspiracjami z innymi pięknymi ludźmi. Kiedy czujesz swoją Moc Kreatorki i kiedy czujesz, że Wszechświat się Tobą opiekuje.

💔 Artystko Serca.. Wrażliwa Duszo.. widzę Cię. Widzę Cię i przyjmuję Cię całą.
Przyjmuję Cię kiedy leżysz na dnie i wraz ze łzami wypuszczasz stare traumy, lęki, które wydawało się, że już nigdy nie zapukają do Twoich drzwi. Ale kiedy jeszcze przychodzą, żeby zaznaczyć, że ich rola była/jest równie ważna w Twoim życiu jak światło.. przyjmuję Cię wraz z nimi. Rany, cienie, ból – nie będę ich już więcej odrzucać. Przytulam Cię wraz z nimi, bo wiem, jak wiele pozwoliły Ci zrozumieć, ukochać i przetransformować. Nie wyrzekam się ich. Przyjmuję Cię z oddechem strachu, który czasem jeszcze puka do okna. Przyjmuję. Oddycham.

💚 I kiedy na wszystko jest miejsce… Na Światło i Cień. Na śmiech i łzy. Na każdą emocję.. to Czuję Cię w Pełni. W doświadczeniu życia stajesz się przepływem.. wodą, która płynie, falą, która doświadcza życia z każdym jego odcieniem.. 🌊 i to jest piękne ✨☀️

Wolność – czyli Odwaga Kochania Siebie Bardziej

Zapraszam Cię również na najnowszy program, który startuje niebawem: Kocham Siebie Bardziej.

Zapraszam Cię na Odczyty Human Design!

You Might Also Like...