0

Wolność - czyli Odwaga
Kochania Siebie Bardziej

Podczas webinaru porozmawiamy o Wolności, czyli o wybieraniu Odwagi, żeby Kochać Siebie Bardziej. To są codzienne akty odwagi, które jako Istoty mające wolną wolę możemy wybierać. Powiemy sobie o MOCY wyboru wspierającej Perspektywy, która prowadzi nas z poziomu bycia ofiarą na poziom odpowiedzialności, kokreacji z Wszechświatem  <3

Czego dowiesz się podczas webinaru?

Poznasz inspirującą opowieść o prawdziwej WOLNOŚCI Sen Ważki„, która jest metaforą opisującą 55 klucz genowy (Human Design, Gene Keys). Dowiesz się o wyzwaniach, szansach, cieniu i świetle płynących z tej bramy (klucza), który jest dla nas teraz bardzo istotny kolektywnie (bez względu na to czy masz go w swoim designie czy nie).

 

Przyjrzymy się jak WOLNOŚĆ, ODWAGA I MIŁOŚĆ DO SIEBIE są ze sobą powiązane oraz jak KOCHANIE SIEBIE BARDZIEJ wpływa na każdą sferę naszego życia i „działa cuda” jeśli sobie na to pozwolimy.


Będziemy otwierać się na rozkochanie się w swojej Duszy, uznaniu boskości naszych naturalnych Potencjałów.

 

Poszerzysz świadomość o wspierającą perspektywę na temat WOLNOŚCI, poczujesz się bardziej WOLNA i KOCHANA przez Siebie i Wszechświat już dzięki temu wewnętrznemu WYBOROWI na temat tego JAK PATRZYSZ..

 

Przyjrzysz się swoim codziennym aktom odwagi (wolność do i wolność od) i zastanowisz nad ich transformacją, ponieważ poprzez te „drobne” zachowania i zmiany postrzegania – dostrajasz się do najbardziej optymalnej dla siebie linii życia, na której nie jesteś ofiarą, lecz odpowiedzialnym KOKREATOREM z Wszechświatem  <3

 

Dowiesz się więcej na temat nowej przestrzeni, która ruszy 28/11 – program online „Kocham Siebie Bardziej” 🙂

Webinar odbędzie się w grupie na Facebooku

„Wolność – czyli Odwaga Kochania Siebie Bardziej ” – link do grupy TUTAJ <3  

Do webinaru pozostało:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska.

Jestem Duchową Nauczycielką Artystek Serca i Pasjobiznesmanek.


Pracuję głównie z wrażliwymi, kreatywnymi Kobietami, które pragną rozwijać swoją samoświadomość i miłość do siebie – żeby z ODWAGĄ służyć światu swoją piękną Kreacją.


Moją największą pasją jest świat wewnętrzny człowieka. Świadoma manifestacja tego co wewnątrz na zewnątrz.

Moja przygoda z rozwojem osobistym i duchowym trwa od kilku lat, rozpoczęła się pod wpływem głębokiego kryzysu na wszystkich ważnych życiowych płaszczyznach (więcej na temat wychodzenia z kryzysu znajdziesz w mojej książce „Zdrowa Nadzieja”). Jestem certyfikowanym coachem, praktykiem racjonalnej terapii zachowania, certyfikowanym nauczycielem mindfulness i medytacji, , ale wolę o sobie mówić, że jestem Coachem Serca, Coachem Potencjału, Coachem Miłości do siebie  <3


Przez ostatnie, bardzo intensywne, lata rozwoju wewnętrznego – z zagubionej dziewczynki stałam się świadomą
siebie i swoich potencjałów Kobietą, Kreatorką Serca.

Od 5 lat prowadzę swój Pasjobiznes rozwojowy, który jest bardzo ważną i przynoszącą masę spełnienia częścią mojego życia.

Swoją praktykę wzbogacam pracą z głębokimi procesami odprogramowywania tego, co nie jest nasze i pogłębiania świadomości potencjałów – jestem certyfikowanym ’Human Design Reader’ i od kilku lat nieustannie kształcę i rozwijam się w tym systemie, który pozwala jeszcze lepiej poznać i zaakceptować siebie samego.

 

Moją MISJĄ jest wspieranie wrażliwych Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM. W poczuciu wewnętrznego SPOKOJU i WOLNOŚCI. Pomagam im poznać, zrozumieć i docenić WŁASNY, unikatowy POTENCJAŁ. Pokochać siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku marzeń.

Bloguję na coachingserca.pl


Więcej informacji na mój temat (między innymi szczegóły wykształcenia) znajdziesz w zakładce O MNIE – TUTAJ.