0


"KOCHAM SIEBIE BARDZIEJ"

Przestrzeń online dla wrażliwych Artystek Serca <3

Dołącz do programu „KOCHAM SIEBIE BARDZIEJ” – inspirującej przestrzeni ze wsparciem duchowym, emocjonalnym i energetycznym dla wrażliwych Kobiet, które pragną być na co dzień blisko i czule ze sobą <3 Pragną, żeby ich wewnętrzna Artystka Serca była dla siebie dobra, wspierająca i pełna ZAUFANIA, poczucia wewnętrznego SPOKOJU, BEZPIECZEŃSTWA, WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ. I z tego poziomu WSPÓŁKREOWAŁA swoje cudowne życie i twórczość w zgodzie z Sercem, Wszechświatem i własnym Potencjałem 🙂 Tak jak CZUJE, w MIŁOŚCI i SZACUNKU do siebie, swojej ENERGII, swojej MAGII. Akceptując siebie w pełni.

Zapraszam Cię do tej Przestrzeni Kochania Siebie Bardziej <3 Miłość do siebie zmienia życie…

 

PROGRAM DOSTĘPNY W FORMULE ONLINE (zapisanych nagrań)

♥ „Kocham Siebie Bardziej” jest przestrzenią Miłości, Czułości, Wolności wewnętrznej. Zaufania Sile Wyższej i sobie samej w tej łączności <3

 

Będziemy wspólnie rozwijać Miłość i szacunek do Siebie na każdym etapie naszej podróży… w momentach wzlotów i upadków, kobiecość, spójność, integralność poprzez spotkania na webinarach Mocy, medytacjach i praktykach pracy z ciałem, we wspierającej się grupie, w przestrzeni konwersacji grupowej na Telegramie (nowość: dodatkowe nagrania głosowe dla Was).

 

Zyskasz poszerzenie perspektywy, narzędzia (między innymi skorzystamy z Human Design, Gene Keys, coachingu, elementów pracy z ciałem, oddechem, ruchem, medytacją, wizualizacją) i wglądy, które pomogą Ci bardziej ucieleśnić Prawdę Twojego Serca, co wniesie więcej lekkości, obfitości, satysfakcji i spokoju w Twoje doświadczenie.

 

Zaczniesz być bardziej świadoma tego jak ważna w naszym życiu jest czystość energetyczna, lojalność wobec siebie i zdrowe granice.

 

Nauczysz się uwalniać lęki, pogłębisz Zaufanie do Siebie i Procesu Życia poprzez pracę ze świadomością oraz poprzez pracę z Ciałem (praktyki oddechowe, intuicyjny ruch i taniec).

 

Wiele innych

 

Co jeszcze zyskasz biorąc udział w programie "Kocham Siebie Bardziej":

KOCHANIE SIEBIE BARDZIEJ to wybieranie Życia w zgodzie z Twoją prawdziwą NATURĄ, Prawdą Twojego SERCA. Świadomość tego kim jesteś – pozwala Ci z czułością, łagodnością, ale i lojalnością wobec siebie – zbliżać się do coraz większej życiowej SPÓJNOŚCI, SPEŁNIENIA, MIŁOŚCI..

 

Kreujesz Sercem, żyjesz po swojemu i stajesz się

 prawdziwie WOLNA WEWNĘTRZNIE.

Dajesz wartość światu poprzez bycie wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju Istotą.

Artystką Serca <3

 

Program jest dla Ciebie jeśli:

Pragniesz rozwinąć Miłość do Siebie, poKochać Siebie Bardziej – a dzięki temu żyć w większym spełnieniu, obfitości, WOLNOŚCI;

 

Jesteś eksploratorką własnego wnętrza, wrażliwą Duszą, Artystką Serca, która pragnie dalej zagłębiać się w Siebie i swoją Prawdę przy pomocy inspirujących wglądów, historii, praktyk pozwalających łączyć się z Sercem;

 

♥ Pragniesz przestrzeni pełnej wsparcia, inspiracji, podmuchu w Skrzydła, wiary i wiedzy, które pokażą Ci, że możesz płynąć pięknie i w zgodzie z Tobą, Twoją Naturą.

Program NIE jest dla Ciebie jeśli:

Nie ma w Tobie pragnienia dalszej eksploracji i pogłębiania relacji ze sobą;

 

Nie widzisz wartości w rozwijaniu świadomości;

 

Nie potrzebujesz przestrzeni wsparcia, inspiracji, podmuchu w Skrzydła.

 

 

SPRAWDŹ OPINIE UCZESTNICZEK WARSZTATÓW ZE MNĄ:

W ostatnich miesiącach brałam udział w niezwykłych warsztatach, które przygotowała i prowadziła Magda. Wcześniej były inne, ale Kreatorka Serca okazała się ukoronowaniem wszystkiego. Ogrom fachowej wiedzy, świetne przygotowanie merytoryczne i metodyczne, dużo ciepła, przyjazna, wręcz przyjacielska atmosfera warsztatów. Przykro było się rozstawać po tylu miesiącach wspólnej drogi. To, czego nauczyłam się od Magdy, zostanie ze mną do końca mojej wędrówki przez życie. Czy warsztaty, to jakieś czary? Nie. Nadal pojawiają się emocje, czasami radość, czasami złość, smutek, lęk, ale teraz potrafię im się przyjrzeć, rozpoznać je, zrozumieć I przetransformować. Teraz każdy dzień spędzam z większą uważnością, zarówno w tym, co myślę, mówię, robię, czuję, w kontaktach z ludźmi (...) Magda dała mi narzędzia do zmiany, których mogę używać, kiedy tylko zapragnę się zmienić. Wystarczy być uważnym. Dziękuję Magdo z serca
Artystka, muzyk

Moja wdzięczność nie zna granic ❤️ Cudowna sesja Human Design z Tobą, energia, wiedza, odkrywałaś mnie warstwa po warstwie jak cebulkę. Czuję dzięki Tobie motylki w brzuchu i połączenie ze sobą, którego większość życia mi brakowało (prawie 30 lat). I będę zagłębiać się w to bardziej aby iść z głosem serca. Spotkanie z Tobą otworzyło mi oczy na wiele kwestii, schematów. Zrozumiałam siebie lepiej, przypomniałam sobie mnóstwo sytuacji, więcej teraz widzę. A to dopiero początek! I utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że jestem wyjątkowa, wspaniała i mogę osiągnąć wszystko. Dziękuję, że jesteś i na pewno na tym nie zatrzyma się moja chęć poznania siebie i Ciebie. Inspirujesz i kierujesz na drogę do serca. Dziękuję jeszcze raz! Aż ciężko to opisać ❤️
Monika Walek
Generatorka pięknego życia
Kochana! Chciałam z całego podziękować za to że mogłam uczestniczyć w Kreatorce, że dałaś mi taką możliwość, szansę na ciągle odkrywanie Siebie na pokochanie Siebie i akceptację taka jaka jestem. Magdo dzięki Tobie zyskałam pewność siebie, że jeśli chce czegoś czego pragnę mogę to mieć. Mogę to osiągnąć . Dzięki Tobie jestem otwarta na Nowe - wyzwania, możliwości, rzeczy i sytuację i choć boję się jaki będzie rezultat to nie daję za wygraną, tylko idę dalej.

Kiedyś bałam się i to bardzo. Było we mnie dużo strachu, stresu. W głowie ciągła gonitwa myśli oczywiście samych negatywnych. Ale dziś jest już lepiej. Oczywiście jest jeszcze ta cząstka mnie- takiej z złymi myślami, ale wiem też że jeszcze dużo przede mną. Dziękuję również za możliwość poznania super fajnych Babeczek w tym programie. Za to że mogłam czerpać od nich dobrą energię. Pozdrawiam i ślę :* :* :*
Monika Gwizdek
Manifestorka

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska.

Jestem Duchową Nauczycielką Artystek Serca i Pasjobiznesmanek.

 

Pracuję głównie z wrażliwymi, kreatywnymi Kobietami, które pragną rozwijać swoją samoświadomość i miłość do siebie – żeby z ODWAGĄ służyć światu swoją piękną Kreacją.

Moją największą pasją jest świat wewnętrzny człowieka. Świadoma manifestacja tego co wewnątrz na zewnątrz.

Moja przygoda z rozwojem osobistym i duchowym trwa od kilku lat, rozpoczęła się pod wpływem głębokiego kryzysu na wszystkich ważnych życiowych płaszczyznach (więcej na temat wychodzenia z kryzysu znajdziesz w mojej książce „Zdrowa Nadzieja”). Jestem certyfikowanym coachem, praktykiem racjonalnej terapii zachowania, certyfikowanym nauczycielem mindfulness i medytacji, , ale wolę o sobie mówić, że jestem Coachem Serca, Coachem Potencjału, Nauczycielką WOLNOŚCI i Miłości do siebie  <3

Przez ostatnie, bardzo intensywne, lata rozwoju wewnętrznego – z zagubionej dziewczynki stałam się świadomą
siebie i swoich potencjałów Kobietą, Kreatorką Serca.

Od 5 lat prowadzę swój Pasjobiznes rozwojowy, który jest bardzo ważną i przynoszącą masę spełnienia częścią mojego życia.

Swoją praktykę wzbogacam pracą z głębokimi procesami odprogramowywania tego, co nie jest nasze i pogłębiania świadomości potencjałów – jestem certyfikowanym ’Human Design Reader’, ale nie zatrzymałam się na tym etapie i od 2019 roku nieustannie kształcę i rozwijam się w tym systemie, który pozwala jeszcze lepiej poznać i zaakceptować siebie samego. Korzystam między innymi z wiedzy źródłowej pochodzącej od Ra Uru Hu oraz z doświadczenia swojego i innych ludzi zafascynowanych życiem w zgodzie ze swoją naturą.

Moją MISJĄ jest wspieranie wrażliwych Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM. W poczuciu wewnętrznego SPOKOJU i WOLNOŚCI. Pomagam im poznać, zrozumieć i docenić WŁASNY, unikatowy POTENCJAŁ. Pokochać siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku marzeń.

Bloguję na coachingserca.pl

 

Więcej informacji na mój temat znajdziesz w zakładce O MNIE – TUTAJ.