0
Rozwój osobisty

Żyjemy w niesamowitych czasach przełomu..

✨Żyjemy w niesamowitych czasach przełomu..

✨Odchodzimy od świata „pewnych” struktur, skostniałych systemów, konwenansów, porządku że skoro tak zostaliśmy wychowani to tak musimy żyć do końca życia etc.

✨Kończy się era Krzyża Planowania i w 2027 w pełni wchodzimy w erę Śpiącego Feniksa (Human Design).

💖Kiedy miałam 12/13 lat pamiętam swoje rozkminy o życiu, świecie.. pamiętam swoją niezgodę na życie „praca na etacie 8 godzin dziennie w czymś co nie jest moją pasją/dom/rodzina/dzieci/wakacje raz w roku/przemęczenie/stres”. Że tak trzeba. Że to jedyna „słuszna” droga. I najlepsze.. „że takie jest normalne życie”..

Czułam już wtedy… Że to nie jest moja droga.

Że nie chcę pracy, w której „zarabiam na życie”.
Że pragnę Życia…w którym jestem sobą!!!! W każdej sferze życia..

Tak czułam.

Ale cholernie się bałam, że to niemożliwe.

💖I pamiętam też, że ten wewnętrzny dyskomfort, że „chcę żyć inaczej” nie pozwolił mi nigdy w pełni zgasić Wiary, Nadziei i Odwagi Serca, które nawet w moich najciemniejszych momentach (a było ich wiele mimo, że mało ludzi o tym wie..) trzymały mnie w swoich ramionach.. Bo czułam, że mimo, że jeszcze nie wiem jak – to jest dla mnie jakiś Sposób, Boski Wzór, który pomoże mi Żyć w spójności z moją Naturą. Kreować. Wyrażać Duszę na swój sposób. I tak się stało… Co było kluczowe? Odwaga, Nadzieja, Wiara i składnik Mocy: Działanie w zgodzie z Sercem 💖 Bez niego nic by się nie wydarzyło tak jak tego pragnęłam.

💫I dzisiaj żyję po swojemu.. Mimo, że nie jestem amerykańską pisarką to piszę na co dzień. Mimo, że nie jestem profesjonalną tancerką – tańczę każdego dnia (również prowadząc w swoich programach sesje mojego Freedom Dance). Mimo, że nie mam idealnej dykcji – swoją mową inspiruję Kobiety w moich programach i na sesjach. I kocham to całym Sercem!!! 💖💫✨🔥💃

✨ Owszem, mam papierki, skończyłam 3 kierunki studiów, wiele kursów instruktorskich w tym między innymi kurs na Nauczyciela Medytacji i Mindfulness, Szkołę Coachingu, kurs RTZ, Soul Body Fusion, mam certyfikaty z obszaru Human Design i wiele innych papierków. Papierków tak… Bo wiecie co??

✨ Ludzie przychodzą do mnie po MNIE. MOJĄ NATURĘ, ENERGIĘ, PERSPEKTYWĘ. Koniec czasów, w których liczy się papier.. Liczy się autentyczność, pasja, doświadczenie, umiejętności, energia i wiedza. Nie odwrotnie. Liczysz się Ty.
💫 Żyjemy dosłownie na granicy światów… Nowy Świat pełen możliwości puka do naszych drzwi. Teraz to od Ciebie zależy czy otworzysz się na Serce, które wie w jakim kierunku pragnie podążać, w spójności z Twoją Naturą. Czy zostaniesz, utkniesz w świecie „pozornego bezpieczeństwa”, który właśnie rozpada się na naszych oczach.. nie ma odwrotu. Ewolucja trwa. Wybierasz teraz – Ty i Twoja Dusza czy..? No właśnie. Czy masz jakieś wątpliwości? Odwagi. Potrzeba nas teraz odważnych bardziej niż kiedykolwiek 💖💖💖

#coachingserca

Zapraszam Cię na webinar Wolność – czyli Odwaga Kochania Siebie Bardziej

Zapraszam Cię na Odczyty Human Design!

 

You Might Also Like...