0
Duchowość Rozwój osobisty

Wolność

🌟 Czym jest dla mnie Wolność?

💫 Wolność jest wtedy, kiedy podążam za Sercem. Kiedy się nie zmuszam. Kiedy wybieram podążać za tym, co czuję w ciele… Kiedy idę za impulsami, robiąc rzeczy, które sprawiają mi radość. Jest trochę takich rzeczy 😍

💫 Wolność to dla mnie mówienie o tym, co mnie fascynuje. Wchodzenie na falę i na przykład opowiadanie moim Klientkom o ich przepięknych światach wewnętrznych z perspektywy Human Design.

💫 Wolność to dla mnie radosny taniec intuicyjny, pełen flow, zabawy, życia.

💫 Wolność to dla mnie tworzenie świata słowem, pisanie tego co się ze mnie wylewa.

💫 Wolność to dla mnie smutne piosenki i śpiew na całe gardło, kiedy akurat podczas fali melancholii jadę samochodem. To szczera łza, która wcale nie jest gorzka, bo smakuje wolnością czucia wszystkiego, co czuję. A czuję wiele i to jest piękne!

💫 Wolność to dla mnie puszczanie sztywnych ograniczeń umysłu, koncepcji jak coś ma wyglądać… To pozwalanie żeby moja nowa kreacja sama płynęła… Tak jak ma płynąć 😍 I nie chcę już słuchać podszeptów umysłu, że coś „powinno być jakieś”, że coś „należy robić na sposób x”. Nie!!! Nie zgadzam się!!! To kastruje naszą Duszę. Nie obchodzi mnie już żadna etykieta, żadne sztywne ograniczenie.

🌟 I aktualnie chcę Cię do świata mojej Wolności, Przepływu i Kreacji zaprosić – już w marcu start, a od wczoraj zapisy do „Szkoły Kreacji Sercem” czyli antyszkoły 😀 Przestrzeni gdzie będziemy się oduczać, tego co nas przez lata blokowało i tłamsiło naszą Wolność!!! Zapraszam Cię do tej holistycznej platformy rozwojowej dla wrażliwych Kobiet, które chcą kreować życie z trzewi. Życie w prawdzie z Naturą ich Duszy. Życie w wolności, przepływie, lśnieniu ✨💖🥰 Mamy już na pokładzie od wczoraj kilka Cudownych Dusz, bardzo Wam dziękuję za zaufanie! Przygoda będzie piękna, czuję to w Sercu 💖

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...