0
Duchowość Rozwój osobisty

Proste Szczęście

✨ Przyszedł na Ziemię Anioł, którego ludzie zaczęli pytać: jaki jest Sens naszego życia? Niektórzy z nas są bogaci, inni biedni, niektórzy zdrowi, inni chorzy. Każdy z nas doświadcza jakiś sukcesów i porażek. Cieszymy się, smucimy. Kochamy, tęsknimy. Walczymy. Poddajemy się. Jaki jest Sens?

💖 „Jakiej odpowiedzi ode mnie oczekujecie? Każdy z Was chciał tutaj przyjść. Ziemia jest jedną z najpiękniejszych, najbardziej dzikich krain, które Dusza może wybrać. Ale pamiętajcie, że każda Dusza, która tutaj zeszła wybrała nie tylko wolna wolę, ale też lekcję poddania. Zaufania. Większość z Was zapomina o tej zasadzie – „ostatecznie nie mam kontroli nad pełnym kształtem mojego doświadczenia”. To na co macie wpływ to Wasza perspektywa. To uczenie się zaufania. To cieszenie się życiem, takim jakie jest. Pada? Ciesz się, że będzie woda dla roślin. Tęsknisz za kimś? Ciesz się, że kochałeś. Boli Cię? Ciesz się, że czujesz. Boisz się? Ciesz się, że możesz odkryć swoje słabości i nabrać więcej zaufania.. Wszystko czego doświadczacie to jednocześnie Wasz wybór i brak wyboru… Dualizm. Taka jest ta Planeta.”

✨ „Co zatem robić by być szczęśliwym?” zapytali Anioła ludzie.

💖 Nie musicie „robić” nic szczególnego. Macie odpuszczać fałszywe programy. Być coraz bardziej sobą. Działać z poziomu Serca, a nie głowy. Ale to nie znaczy, że wpasujecie się w jakiś wymyślony przez Wasz umysł wzorzec „szczęścia idealnego”. Szczęście jest proste. To bycie Sobą. I doświadczanie Życia. Z wszystkimi jego kolorami…. 💛🧡❤️ Bo Życie jest Cudem. Zawsze. W każdej odsłonie.

🌟 Niektórzy zrozumieli przekaz Anioła i rozkoszowali się swoimi radościami, smutkami i wszystkimi doświadczeniami przez krótkie lub długie lata. Inni stawiali opór i trwali w iluzji kontroli.

💖 Cokolwiek wybierzesz to jest w porządku. To Twoje doświadczenie. Ostatecznie i tak liczy się tylko Miłość. Życie jest Miłością

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...