0
My
Miłość

My

✨ My 💖

✨ Lubię Nas.

✨ Może ktoś uzna, że to przesada, ekshibicjonizm 😉 Ale mam potrzebę umieścić na swojej stronie od czasu do czasu zdjęcie z Jankiem. Bo jest ważny dla mnie, jest częścią mnie. I również tego, w czym staram się wspierać innych – w drodze do Siebie.

💖 Nie wiem i chyba już wiedzieć nie muszę (otwarta Ajna) czy szczęście dwojga ludzi zależy najbardziej od kompatybilności/okoliczności/wspierania się nawzajem/chęci zrozumienia drugiej strony/lekkości w byciu razem. Myślę, że po trochu wszystko powyższe.. Ale myślę sobie też, że najważniejsza jest – przynajmniej dla mnie.. Akceptacja. Taka naturalna.. takie widzenie drugiej strony i lubienie jej Natury. Po prostu. Bo nam odpowiada. Może nie wszystko i nie każda cecha, ale w większości nam pasuje to jaki jest ten drugi Człowiek, po prostu 😍 Rozczula nas, albo bawi, albo imponuje, albo koi, albo cieszy, albo po prostu to uwielbiamy, albo rozumiemy, albo kochamy.

💖 Akceptacja i uznanie, że druga osoba jest taka, jaka jest. I przyjęcie jej takiej jaką jest. Może brzmi banalnie, ale z pewnością takie nie jest. Dostrzeganie wrażliwych kawałków i nie wykorzystywanie tego przeciwko drugiej osobie. Docenianie, że ktoś się przed nami otwiera całym Sercem i trzymanie tego Serca (również, a może szczególnie wtedy, kiedy okoliczności stają się przez chwilę „pod górkę”).

💖 Im dłużej jestem w związku z J tym więcej mam poczucia lekkości. I nawet jak są „górki” to razem lżej jest przez nie przechodzić. Mimo, że każdy z nas jest osobowością, każdy z nas ma swój charakter, nie jesteśmy jak dwie krople wody. Ale dużo nas łączy. Manifestorka i Projektor, którzy uwielbiają wspólne momenty „chillowania”. Często się śmiejemy, że prawdziwie odpoczywać potrafimy tylko albo każdy z osobna, albo właśnie we dwoje.. Kochamy innych ludzi, ale prawdziwie koi nas nasze własne towarzystwo. I uwielbiamy być tylko we dwoje 😍 Wspólne rozmowy, opowieści, spacery i kawa ☕ Dla kogoś nuda, dla nas piękne życie ☀️😉

🌟 Wyszedł mi wpis miłosny 😉🙃😀 wybaczcie, na wakacjach tak już mam, że moja romantyczna część przejmuje stery 😍🥰😉

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...