0
Duchowość

✨ Wolność = Spójność ✨

✨ Wolność = Spójność ✨

✨ Prawdziwa Wolność nie jest związana z doświadczaniem „wszystkiego”.. Nakładka na umysł „wszystkiego w życiu trzeba spróbować” nie służy naszemu wzrostowi. To co nam służy to połączenie z poziomem naszego Serca, z wnętrzem i nawigacja z tego poziomu, żeby jak najczęściej wybierać „nasze”. A nasze jest to, czego w tym doświadczeniu ziemskim Twoja Dusza pragnie doświadczyć. Twój film. Jedyny, niepowtarzalny. To czego pragnie doświadczyć Twoja Dusza da Ci poczucie wewnętrznej spójności. To jest Wolność.

✨ To co widać na zewnątrz w Twoim życiu to tylko cudze obrazy, fragmenty, coś czego inni nie są w stanie zobaczyć w pełni. Ty masz możliwość głębokiego widzenia, rozumienia, postrzegania własnego doświadczenia takiego, jakie ono w rzeczywistości jest..

✨ Twoja Dusza pragnie przeżyć życie w spójności, z tym kim w głębi jesteś. Twoje ciało ma za zadanie za tym podążyć. Im lepsza jest nasza komunikacja z wnętrzem – tym przepływ życia, poczucie płynięcia naturalnie przez fale życia jest bardziej spójny 🌊 co wcale nie oznacza, że znikają fale. Co wcale nie musi oznaczać, że Twoje życie na zewnątrz jest „idealne” 😉

💖 Chodzi o to, że jest bardziej Twoje. Chodzi o to, że jest takim doświadczeniem, jakie służy Tobie. Brzmi to prosto, może trochę enigmatycznie.. ale wcale takie nie jest.

💖 Większość ludzi na planecie Ziemia wciąż podąża za schematem. Nie poznaje siebie. Nie rozumie, że ten film o Wolności jest tak naprawdę o wierności Duszy..spójności Twojej Duszy. Która jest niepowtarzalna. I Twój film również. Nie ma sensu porównywanie, nie ma sensu oglądanie się na innych.

💖 To co bardzo może pomóc by być wiernym własnej Duszy to z perspektywy systemu Human Design nasza strategia i autorytet wewnętrzny. Połączenie z nimi zapewnia większą „bezkolizyjność” czyli wchodzenie w te doświadczenia, które są naprawdę Twoim filmem.. a nie w te, które „wydają się” wnosić Wolność.. Wolność to Spójność z Duszą ✨✨✨

💖 A Ty jak postrzegasz Wolność?

 

Zapraszam Cię do dołączenia do programu „Pasjobiznes w zgodzie z Sercem”!

Zapraszam Cię na Odczyty Human Design!

 

You Might Also Like...