0
Rozwój osobisty

Perspektywa patrzenia na świat!

🌊Płyniemy w życiu po różnych falach, czasem wydaje nam się, że nie mamy kontroli, innym razem zdaje się jakby wszystko co robimy wywierało wpływ na kolejne odsłony tej ziemskiej układanki.

🌊To na co zawsze mamy wpływ – pomimo, że nie zawsze mamy kontrolę, to nasza Perspektywa patrzenia na nasz świat, na doświadczenia.

🌊To jak patrzysz na swoje doświadczenie – już je transformuje!!! Naprawdę w perspektywie jest ogromna moc.

✨Kiedy doświadczasz bólu, ale patrzysz na niego jak na przystanek w drodze i coś, czego doświadczają także inni ludzie – zaczyna być mniejszy, a Ty uczysz się pokory i zaczynasz empatyzować z innymi ludźmi, czuć połączenie.

✨Kiedy doświadczasz zranienia, ale patrzysz na nie jak na część drogi, która wskazuje Ci kim w głębi Serca jesteś, uczysz się więcej o bezwarunkowej miłości do siebie samego.

✨Kiedy doświadczasz strachu przed utratą czegoś dla Ciebie wartościowego – ale zaczynasz patrzeć na ten obszar w Twoim życiu uważnie i z miłością – możesz doświadczyć wdzięczności, że to doświadczenie jest dziś Twoim udziałem.

✨Kiedy faktycznie coś tracisz – możesz albo utknąć w rozpaczy, żalu (który jest naturalną fazą), ale żeby żyć dalej potrzebujesz obudzić w sobie perspektywę wdzięczności za to doświadczenie. Świadomości, że chcesz podziękować, że to było Twoim życiem. I obudzić nadzieję, która Cię dalej nakarmi. Nadzieję, że to co masz tutaj do przeżycia, zrobienia, doświadczenia – ma wartość.

💖Może nie jest to niczym odkrywczym, ale mam wrażenie, że powracam do tej prawdy na kolejnych poziomach mojej Drogi – sami stwarzamy Sens w naszych życiach… To jest prawdziwa moc Kreatora, którą ma każdy z nas. Tutaj mieszka wolna wola. O to chodzi.

💖 My zawsze mamy wpływ. Możemy nie mieć pełni kontroli. Możemy nie trzymać za stery w pełni (dużo rzeczy możemy współtworzyć z Wszechświatem w moim odczuciu, ale nie wierzę, że „wszystko sami manifestujemy” w stu procentach, mimo że jestem Manifestorem to powoli zaczynam mieć alergię na słowo „manifestowanie” 🙃😉).

 

Zapraszam Cię do dołączenia do programu „Pasjobiznes w zgodzie z Sercem”!

Zapraszam Cię na Odczyty Human Design!

You Might Also Like...