0
Praca z Pasją

Prawdziwa Wolność tak naprawdę jest tylko w Nas. Tylko w Nas.

🤍 Prawdziwa Wolność tak naprawdę jest tylko w Nas. Tylko w Nas.

🤍 Ta prawda wydaje się być prosta, banalna wręcz.. Ale czy życie nią takie jest?

🤍 Z mojej perspektywy (możesz mieć inną i to jest ok) jedynym z największych życiowych wyzwań..i tych najważniejszych w moim odczuciu – jest powoli..warstwa po warstwie – odklejać się od kłamstw, warstw iluzji, które przez lata przyklejały się do umysłu. I wybór własnych „prawd”, które rezonują z naszym Sercem.

💖 Proces ten nazywamy różnie w różnych systemach. Można mówić o uzdrawianiu traumy, transformacji cienia, zmianie przekonań niezdrowych na wspierające, czy o procesie dekondycjonowania (Human Design).

💖 Uświadamianie sobie warstwa po warstwie na poziomie świadomości, ale później UCIELEŚNIANIE tego w fizycznym świecie materii – to jest kamień milowy. A raczej ścieżka, proces, droga – która się nie kończy. Ale warto. Bo Prawda – Twoja (bo każdy ma swoją..w zależności od Twojej Natury..) jest najcenniejsza.

💖 Z Twojej Prawdy Serca wyrasta Miłość do Siebie. Wyrasta zaufanie. Powoli – często we łzach…rodzi się świadomość, że Twojej Mocy nie moze odebrać Ci żaden człowiek, żaden hejt, żadne załamanie na świecie, żaden Twój kryzys, żadna porażka, NIC. Mając Siebie i Twoje Serce, mając Ciało, które uczysz jak podążać za Sercem, a nie za programami, których już nie chcesz zasilać – masz wszystko. Jesteś Tą, na którą czekasz… Jestes Tym, na którego czekasz. Jesteśmy swoimi Cudami. Każdy z Nas ✨🌟🔥

______

💖 A już za chwilę podniesiemy świadomość i osobistą MOC w przestrzeni „Kocham Siebie Bardziej” – startujemy 28/11 – link https://coachingserca.pl/kocham-siebie-bardziej/

You Might Also Like...