0
Praca z Pasją

Kochanie Siebie Bardziej to podążanie ścieżką Serca, która jest INDYWIDUALNA!

 

💖 Nasz świat jest w ogromnej mierze shomogenizowany…A Kochanie Siebie Bardziej to podążanie ścieżką Serca, która jest INDYWIDUALNA. Tylko Twoja. Ty musisz ją zbadać.. doświadczyć, nauczyć się nią podążać. Bez instrukcji (no ok, Human Design, czy Klucze Genowe dają piękne podpowiedzi, ale to wciąż pozostaje Twój Eksperyment!!!).

💔 Definicja procesu homogenizacji w słowniku PWN brzmi: „proces ujednolicania świadomości społecznej, postaw, zachowań i ról społecznych w ramach grup, kategorii lub całych społeczeństw”… A przecież jesteśmy różni.. mamy wspólne mianowniki, ale nikt z nas nie pasuje do jednego stylu działania.. sposobu na życie/związek/pracę/biznes/szczęście.

💖 Wielu ludzi zaczyna się porównywać i stara się dopasować do „normalności”/”standardów społecznych”. To nie jest dobry pomysł. Jesteś wyjątkowa.. Każda z nas jest cudowna, boska, niezwykła na swój sposób ✨⭐💫💃 Inna.. I to jest ok. Naszą rolą jest wydeptać swoją ścieżkę po swojemu. Z ciekawością Siebie..

✨ W nowym programie „Kocham Siebie Bardziej” skupimy się na Akceptacji Siebie, będziemy kreować w Energii Miłości do Siebie 💖 Będziemy uczyć się autentycznie rozumieć i przyjmować Siebie jako boską Istotę.. nie naprawiać czy dopasowywać do styli innych.

✨ Wskakuj do https://coachingserca.pl/kocham-siebie-bardziej/ i zarezerwuj swoje miejsce w pełnym magii i transformacji programie „Kocham Siebie Bardziej” 🔥

You Might Also Like...