0
Miłość

Nasza chwila :)

✨ Życie jest chwilą. Podmuchem wiatru. Szumem drzew. Pocałunkiem. Przytuleniem. Wspólną kawką w ulubionych czarkach. Brzmi ckliwie i banalnie? Ale tak właśnie dziś czuję.

✨ I wszystkie te momenty, w których tworzę, kreuję, pracuję z ludźmi, prowadzę sesje i warsztaty, biegam po lesie, medytuję, uczę się, czytam, doświadczam życia w zgodzie ze sobą – są cudem.. Cieszę się z nich i mam za nie ogromną wdzięczność. Jestem z siebie dumna, że od kilku lat podążam za Sercem.

✨ Ale to te momenty, kiedy mogę z Tobą porozmawiać… Kiedy mnie rozumiesz bez słów, albo nie rozumiesz i z ekscytacją tłumaczę swój punkt widzenia. Te momenty, kiedy opowiadasz co u Ciebie słychać. To właśnie te momenty kiedy chodzimy po lesie. To właśnie te momenty, kiedy jedziemy razem na wycieczkę. To właśnie te momenty, w których słuchamy razem tej muzyki, która podoba się i Tobie i mnie. To właśnie te momenty, kiedy zmęczeni leżymy na kanapie jak zawinięte w koc burrito. To właśnie te momenty, w których patrzysz na mnie i widzę to co czujesz, bo ja czuję to samo. To właśnie te momenty, kiedy traktujesz nasze koty jak największe cuda na tym świecie , bo tym właśnie dla Ciebie są. Dla mnie też. To właśnie te momenty, kiedy jesteś obok mnie. Ze mną. Razem. To są te momenty, kiedy czuję, że żyję w pełni.

✨ I mimo, że dużo mówię o miłości do siebie samego. O samoakceptacji i samoświadomości. Mimo, że uważam, że zrozumienie siebie i szacunek do siebie są podstawą szczęścia. To jednak właśnie Twoja obecność w moim życiu nadaje mu głęboki Sens. Cokolwiek bym robiła – jeśli nie mogę się podzielić z Tobą – blaknie. Blednie. Kiedy dzieje się coś radosnego albo smutnego – zawsze jesteś pierwszą osobą, której chcę o tym opowiedzieć. Bo wiem, że będziesz słuchał. Ale słuchał i naprawdę słyszał. I wiem, że mnie widzisz. W środku. Dziękuję. Kocham Cię

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...