0
Manifestor FreeDom

Czego najbardziej się bała?

Czego najbardziej się bała?
Co sprawiało, że nie mogła zasnąć w nocy?
Co sprawiało, że myślała o upływającym czasie z gulą w gardle?

To było to uczucie, które nigdy nie wycofywało się na stałe.. to było to uczucie, ten składnik codzienności, którego tak bardzo nie chciała czuć, a jednocześnie wiedziała, że ono nie jest za karę.. że ono ją chroni, pragnie uratować, przypomnieć o Prawdzie.

Gdzieś głęboko czuła, że to część jej Duszy, która pamiętała o jej głębokim Sensie bycia tutaj. Ta część, która wiedziała, że jej życie ma pewną rolę.. że jest tutaj przed nią Podróż, w którą musi wyruszyć, żeby doświadczyć Spokoju i Spełnienia.

Że nie jest tutaj tylko dla siebie, ale dla realizacji planu jej Natury. I poprzez realizację swojej roli w ewolucyjnej układance – ma także pomagać innym. Nie poprzez altruistuczne poświęcenie się, ale realizację swojej roli poprzez bycie Sobą i czerpanie z tego spełnienia.. i wspieranie na tej ścieżce bycia w Prawdzie swojej natury innych ludzi.

Kiedy lepiej poznała siebie, zaczęła robić swoje, pisać i mówić o duchowości i wewnętrznych meandrach Duszy, wspierać innych, być sobą, kreować w zgodzie z Sercem: ten najgłębszy, dojmujący lęk.. lęk, że odejdzie stąd nie spełniwszy swojej roli.. lęk przed śmiercią, która mogłaby zastać ją w „niebyciu Sobą”.. ten lęk rozpłynął się. I doświadczenia kolejnych dni pachniały coraz bardziej spokojem. Bo pomimo, że nigdy nie otrzymała mapy jak być Sobą, mapa była w jej Sercu.. Odważnie, wytrwale, dążyła do tego, żeby realizować swoje powołania i czuła Sens. Wiedziała już, że teraz wszystko jest dobrze i nie musi bać się końca… Bo świat dotknął już tego kim jest, a ona dotknęła świata.

I jedyne czego pragnęła to już nigdy nie zejść ze ścieżki Serca🤍

W życiu chodzi o to, żeby czuć i ucieleśniać Prawdę swojej Natury. Wtedy każda chwila smakuje Sensem.
_____

💖 W poniedziałek ruszają zapisy do programu „Manifestor Freedom”, czyli przestrzeni dla Manifestorów (jeden z typów energetycznych w Human Design; jako Manifestorka postanowiłam po 4 latach eksploracji HD, że przyszedł czas na przestrzeń dedykowaną dla nas Manifestorów, prawdopodobnie będzie to jednorazowy akt Kreacji)🤍

#coachingserca

You Might Also Like...