0
Manifestor FreeDom

To co było „inne”, „dziwne”, „niewłaściwe”, „niepasujące”, a tak głęboko moje.

Kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z systemem Human Design w 2019 roku – „przypadkiem” trafiłam akurat na tekst opisujący Manifestora. Rozpłakałam się czytając opis, nie mając pojęcia czym jest ten system, ani że ja sama jestem w gronie 9% ludzi na świecie i jestem Manifestorem. Płakałam łzami oczyszczenia, puszczałam żal bycia niezrozumianą na najgłębszym poziomie przez świat i ludzi. Otrzymałam słowa, które jak nic i nikt nigdy wcześniej (pomimo lat rozwoju wewnętrznego i pracy z różnymi modalnościami) – pozwoliły mi poczuć przynależność i bycie uznaną w pełni taką, jaka jestem. Poczułam ulgę.

To co było „inne”, „dziwne”, „niewłaściwe”, „niepasujące”, a tak głęboko moje.. to wszystko zostało przytulone na tak głębokim poziomie właśnie dzięki narzędziu Human Design wtedy po raz pierwszy. Nie jest bez znaczenia fakt, że twórca narzędzia: Ra Uru Hu, także był Manifestorem i w tym co mówił, pisał: czułam nie tylko „system”, który jest w stanie objąć różną energetykę człowieka, ale czułam głęboko jego współczucie, szacunek i uznanie zarówno do delikatności istoty, którą jest Manifestor we współczesnym świecie jak i do jego Mocy.

System z czasem stał się moją ogromną pasją i pozwolił jeszcze głębiej zrozumieć siebie i mój sposób funkcjonowania, rozwijać mój Pasjobiznes w zgodzie z tym kim jestem naprawdę (bez kompromisów), zrozumieć głęboko moich bliskich i pomóc setkom soulmate Klientek, z którymi pracowałam przy jego wykorzystaniu. Po 4 latach eksploracji Human Design – przyszła pora na program ekskluzywny, wyjątkowy i magiczny – dla mojego typu energetycznego. Jeśli jesteś Manifestorem – zapraszam Cię z głębi mojej intensywnej aury 😉

„MANIFESTOR FREEDOM” 
Przestrzeń zrozumienia i inspiracji dla Manifestorów

Start 16/11/2023

Szczegóły i link znajdziesz TUTAJ.

You Might Also Like...