0
Manifestor FreeDom

Wiedziała, że jesteśmy tutaj na Chwilę i że ta Chwila jest Święta.

Wiedziała, że jesteśmy tutaj na Chwilę i że ta Chwila jest Święta.. że ta Chwila jest zaszczytem Bogów.. że ta Chwila jest wszystkim co kiedykolwiek miało znaczenie..

Patrzyła na otaczający ją świat z zachwytem i melancholią jednocześnie.

Wiedziała, że żeby Być Sobą będzie potrzebowała stoczyć bój.. walkę.. z każdym programem w umyśle, który oddzielał ją od jej Prawdy, Esencji tego kim była.

Ale za każdym krokiem czuła, jak bardzo było warto.

Zaczynała się czuć podobnie jak wtedy, gdy była małą Dziewczynką. Na nowo doświadczała tych świętych Chwil sam na sam z Naturą, w których tak było jej dobrze. Na nowo czuła, że kiedy przepływa przez nią Kreatywny zryw – nic ani nikt nie może go zatrzymać i uwielbiała te Chwile zabawy w tworzenie nowych światów wciąż na nowo i na nowo..

Uczyła się obdarowywać takim samym uznaniem i zachwytem te dwie części siebie: Kreatywną Inicjatorkę w działaniu i Romantyczną Marzycielkę w zatrzymaniu. Kochała oba stany.

I pamiętała, że Zachwyt Chwilą, Prawda, Wolność i Spokój w Sercu są wszystkim co ma znaczenie… wszystkim co ma znaczenie.

________

💖 W przyszłym tygodniu ruszają zapisy do programu „Manifestor Freedom”, czyli przestrzeni dla Manifestorów (jeden z typów energetycznych w Human Design, który obecnie stanowi około 8% ludzi; jako Manifestorka postanowiłam po 4 latach eksploracji HD, że przyszedł czas na przestrzeń dedykowaną dla nas Manifestorów, prawdopodobnie będzie to jednorazowy akt Kreacji, więc jeśli nie chcesz przegapić tej Przygody – bądź tutaj ze mną w najbliższym czasie)🤍

#coachingserca

You Might Also Like...