0
Manifestor FreeDom

Spoglądała na świat jak na Krainę Czarów

Spoglądała na świat jak na Krainę Czarów. Kolory, dźwięki, uczucia i emocje – to wszystko wydawało się jak zaczarowany świat, który woła o to, żeby zanurzyć się w jego głębi i kreować, stwarzać, bawić się i realizować swoje własne, magiczne misje. Wiele z nich działo się tylko w Sercu i umyśle, ale i tak było Pięknie.

Patrząc w lustro uwielbiała być Królewną, która zanurza się w swoim królestwie na łące wśród roślin i zwierząt i w muzyce, odgrywając rolę Artystki na scenie.

Siadała i pisała, wyobrażała sobie i stwarzała. Magia grała w jej Sercu piękne opowieści pełne Miłości, Kreacji, Bycia Sobą. Czuła Miłość do Siebie i do Świata. Czuła radość, że tu jest.

Aż nagle przyszedł czas, w którym cała Magia i świadomość Mocy Kreatorki ulotniły się. Nie stało się to z dnia na dzień.. był to powolny proces, który wydarzał się między wierszami życia. Proces „wiedzy”, którą przyswajała ze świata niechętnie i z wielkim oporem (przez jakiś czas)..

I trudno jej było zrozumieć, że ten sam świat, który jest Królestwem Magii, Zaczarownym Tajemniczym Ogrodem, że ten sam świat nie wierzy w magię.. że ten sam świat nie wspiera Marzeń Serca, że ten sam świat odchodzi od Prawdy.

Zamknęła więc w Sercu jedną Komnatę tylko dla Marzeń Serca, tylko dla Świętej Magii Miłości i Kreatywności, które nie znają granic. A pozostałą część życia i siebie oddała w niewolę nieświadomości. Na jakiś czas.. na jakiś czas..

Cdn 🤍💚🤍

__________

💖 Wkrótce ruszają zapisy do programu „Manifestor Freedom”, czyli przestrzeni dla Manifestorów (jeden z typów energetycznych w Human Design, który obecnie stanowi około 8% ludzi; jako Manifestorka postanowiłam po 4 latach eksploracji HD, że przyszedł czas na przestrzeń dedykowaną dla nas Manifestorów, prawdopodobnie będzie to jednorazowy akt Kreacji, więc jeśli nie chcesz przegapić tej Przygody – bądź tutaj ze mną w najbliższym czasie)🤍

#coachingserca

You Might Also Like...