0
Duchowość

Bądź wierna Duszy

🌟 Życie to podróż, a nasza Świadomość rozwija się w tej podróży nieliniowo. Są momenty odkryć, które raz zrozumiane muszą czasem przejść przez fazę „testów”. Coś nagle wskakuje do „aha! o to tu chodzi” I bywa, że jest poddawane próbie.

 

🌟 Zauważyłam, że mój autorytet emocjonalny działa czasem w taki sposób, że dopiero po ostrym spadku fali (jedna z plemiennych fal – tribal wave – kanał 37-40, która charakteryzuje się dużym spadkiem średnio raz na miesiąc, u mnie zwykle pokrywa się to z momentem ostatniej fazy cyklu miesiączkowego; [doświadczam też innych fal, związanych z bramą 55 i 30]) następuje uwolnienie jakieś blokady.. poddanie i uświadomienie, odkrycie.. Jeżeli coś było w fazie odkrywania, kopania wewnątrz.

 

🌟 Dotarło do mnie dzisiaj.. naprawdę głęboko to poczułam (nie pierwszy raz..), że naszą rolą jest Zaufać. Uwierz mi, nie jest to proste dla mojego umysłu. Nie jest to proste dla Manifestora, który wie, że potrafi wiele rzeczy na poziomie energii „przepchnąć”. Ale nie o to tu chodzi. Chodzi o naturalne płynięcie. O poddawanie się mechanice swojego boskiego pojazdu. Nie o „manifestowanie z poziomu umysłu..”

 

💖 Miałam kilka momentów w swoim doświadczeniu z systemem Human Design, w których poczułam przerażenie. Dosłownie.. Będąc już przez lata w rozwoju osobistym i duchowym, kiedy pierwszy raz około 3 lata temu trafiłam na opis Manifestora, wiedziałam że dotyczy mnie. Moja Dusza poczuła się widziana jak nigdy wcześniej. Mimo, że nie wygenerowałam wtedy jeszcze swojego bodygraphu, po prostu wiedziałam, że to jestem ja. I przeraziłam się, kiedy sprawdziłam i faktycznie zgadzało się wszystko. To nie były informacje ogólne. Kiedy zaczęłam czytać teksty i słuchać Ra Uru Hu, który był „twórcą” Human Design i równocześnie również Manifestorem, chłonęłam każde jego słowo. I był taki moment w moich początkach, że miałam ochotę uciec. „Odzobaczyć” Prawdę, którą na poziomie Serca rozpoznawałam jako Prawdę. Ale mój umysł nie chciał jej w pełni przyjąć. Czułam ulgę i strach jednoczenie.

 

💖 Bo jak to? Przecież cały New Age, baaardzo wielu ludzi w „rozwoju” mówi o „manifestowaniu marzeń”, „prawie przyciągania”. A tutaj nagle mam odpuścić umysł? Zacząć płynąć za ciałem? Polegać na strategii i autorytetcie wewnętrznym, który przecież jest w ciele, nie w głowie…?

 

💚 Mówi się w Human Design, że wielu ludzi wchodzi do tego systemu na chwilę jako „HD toursits”, informacje są ciekawe, fascynujące, często przyciągają niczym cukierki. Ale Eksperyment polega na życiu w zgodzie z naszym wewnętrznym autorytetem, a nie dalszym podążaniem za umysłem.. Umysłem pełnym programów. Umysłem pełnym NIE-Prawdy na nasz temat… Umysłem, w którym mamy nie tylko schematy i blokady, ale też często „Pragnienia”, które nie są nasze!!!!!

 

💚 To moja Eureka. Po raz kolejny odkryta. Nasze życie jest unikatowe, jedyne w swoim rodzaju – kiedy zaczynamy patrzeć za bardzo na zewnątrz (nawet w świecie „rozwoju”) porównywać się, możemy się czasem pogubić.. Narzucić sobie cele, które nie są spójne z Duszą, z naszym rdzeniem.

 

💚 Prawo przyciągania samo w sobie nie jest „złe” z mojej perspektywy, ale rozumienie go i próby działania w oparciu o nie.. tutaj bywa, że się gubimy. Bo jeśli „możesz przyciągać/zrealizować wszystko w co uwierzysz” to gdzie tutaj jest przestrzeń na Prawdę Duszy? Co jeśli zaprogramujesz umysł na cele, które nie współgrają z Duszą? Przyciągniesz wiele..ale czy to będzie Twoje?

 

💚 Moja perspektywa na tu i teraz jest następująca: Celem jest bycie wiernym Duszy. Nawigowanie z poziomu Serca. W tym pomaga strategia i autorytet wewnętrzny w Human Design, bo OMIJAMY umysł… Prawo przyciągania klasycznie rozumiane bazuje na umyśle.

 

🌟 Dla mnie prawdziwą sztuką jest budowanie Spójności. Między Prawdą Serca, a tym jak kroczek po kroczku umysł zaczyna bardziej z nami współpracować, kiedy coraz głębiej ufamy Ciału i dajemy mu się prowadzić. Ale współpraca nie polega na tym, że on wyznacza drogę… Drogę wyznacza Dusza. Umysł może się rozluźnić i zacząć obserwować naszą podróż. Zaufanie. Prawda Serca. Wolność.

 

💖 A Ty jak patrzysz na ten temat?

 

 

Zapraszam Cię do dołączenia do programu „Pasjobiznes w zgodzie z Sercem”!

Zapraszam Cię na Odczyty Human Design!

 

You Might Also Like...