0
Duchowość

Prawdziwa Wolność

💖 Wiele najważniejszych decyzji w moim życiu, które przybliżyły mnie do bycia bliżej Prawdziwej Siebie – były w sprzeczności z „aprobatą” otoczenia.

 

💖 Kiedy głęboko zaczynasz szanować, uznawać i słuchać swojego wewnętrznego Głosu – przestaje mieć znaczenie, co myślą na ten temat inni ludzie. Jedni poklepią Cię po plecach, inni uznają, że zwariowałaś, jeszcze inni dmuchną wiatr w Twoje żagle, a niektórzy westchną z przerażeniem Twoim pomysłem.

 

💖 To bez znaczenia jak zareagują, ponieważ to co jest dla Ciebie właściwe – może być rozpoznane jako takie tylko i wyłącznie przez Ciebie samą..Głęboko w sobie, w głębi Duszy Ty wiesz.

 

🌟 Świętujemy dzisiaj z moim mężem 7 rocznicę ślubu, kiedy poznałam Janka prawie 13 lat temu – wbrew społecznym „normom” okazałam się być „nachalną” Kobietą, która odnajduje człowieka w czeluściach internetu, którego Głos głęboko z nią zarezonował podczas studenckiej imprezy, żeby mu o tym napisać. Na pozór na zewnątrz nic nie pasowało, mieszkaliśmy w innych miastach, ja byłam studentką, on młodszym o rok uczniem technikum. Inne środowiska, inne życia. Ale w głębi Duszy ja po kilku chwilach już wiedziałam, że to jest Człowiek dla mnie. Czy wszyscy tak uważali? Niekoniecznie 😉 Dopiero czas pokazał, że nasze Natury pięknie się ze sobą łączą i czujemy się ze sobą tak dobrze jak z nikim innym nigdy wcześniej i nigdy później się nie poczuliśmy.. Co by było, gdybym nie posłuchała Siebie, a kierowałabym się czyjąkolwiek opinią na zewnątrz?

 

🌟 Za niecały miesiąc będę obchodzić 5 rocznicę mojego Pasjobiznesu. Poza moim mężem, wszyscy wokół byli sceptyczni (mówiąc delikatnie) jeśli chodziło o budowanie Pasjobiznesu w oparciu o usługi coachingowe, prowadzenie warsztatów etc. Niektórzy z troski, obaw, własnych lęków – próbowali mnie „ostrzec”, że to chyba jednak niezbyt rozsądne nie szukać nowego etatu i decydować się na prowadzenie biznesu w takiej branży.. Inni z zawiści, własnego niespełnienia. Trudno powiedzieć, bo każdy znał pewnie swoje motywacje najlepiej, ale nie o to chodzi.. To bez znaczenia. Znaczenie ma to, że nigdy nie należy kierować się doradztwem innych ludzi jeśli o nie nie prosiliśmy..

 

🌟 Nigdy nie należy kierować się cudzym lękiem, ogarniczniem, niemożnością, krytyką, a nawet życzliwym doradztwem, ponieważ żaden człowiek NIE WIE na co Cię stać. Nie wie, co dla Ciebie dobre. Nie wie kim tak naprawdę w głębi Serca jesteś.

 

💖 Prawdziwą Wolność odkrywamy wtedy, gdy przestajemy brać do siebie cudze opinie. Oczywiście miłe jest, gdy komuś nasz pomysł się podoba, ale nie ma to tak naprawdę większego znaczenia. Podoba się czy nie – naszą rolą jest słuchać naszej Duszy. Bez względu na jakiekolwiek zewnętrzne oceny, opinie. 💖💖💖

 

 

Zapraszam Cię do dołączenia do programu „Pasjobiznes w zgodzie z Sercem”!

Zapraszam Cię na Odczyty Human Design!

 

You Might Also Like...