0
Praca z Pasją

Autentyczność, radość, miłość, nadzieja

💛 Radość z bycia Sobą i spotykanie ludzi na swojej ścieżce, którzy również autentycznie wyrażają Siebie.. Tego smaku nie można kupić. Tego smaku Radości z kreacji w zgodzi z Sercem nie można podrobić.. Tego smaku nie można człowiekowi odebrać.

💛 Świadomość w ciszy Serca, że to co tworzysz, kreujesz poprzez swoją pracę/słowa pisane/mówione/śpiewane/wizje/działania – jest przedłużeniem Ciebie.. jest częścią Twojego Serca. Jest wyrazem Twojego Ducha.. Ta świadomość wystarcza, żeby wieść spełnione życie.

💛 Nie znaczy, że będzie ono wolne od trudności. Nie znaczy, że nie spotkasz się oko w oko z lękiem, ze smutkiem, żalem i rozpaczą..

💛 Ale jeśli masz w sobie Odwagę, żeby wyrażać swoją Duszę (poprzez robienie czegokolwiek co jest naprawdę spójne z Tobą!) to masz Wolność. Dla mnie jesteś Artystką albo Artystą Serca…

💖 Dla mnie prowadzenie Pasjobiznesu jest taką przestrzenią. Kiedy tworzę programy online dla Kobiet, w których staram się przekazywać Świadomość, Miłość, Wolność, Odwagę do Bycia Sobą, do kochania siebie bardziej, do kreacji po swojemu. Kiedy prowadzę webinary mocy. Kiedy piszę. Kiedy rozmawiam z Wami na sesjach 1:1 i spotykamy się w intymności naszych najgłębszych pragnień i lęków. Ale i w nadziei na Prawdę. Na prawdę naszych Serc.

💖 Wczoraj byłam na koncercie Michaela Patricka Kelly (dawniej znany jako Paddy z The Kelly Family), którego uwielbiam od kiedy byłam małą dziewczynką. Spełniłam moje marzenie ✨🥰 Michael jest dla mnie fascynującym człowiekiem, jego historia.. myślę, że opowiem ją na którymś z webinarów. Ale to co mnie głęboko dotyka kiedy słucham jego muzyki.. to Prawda i Miłość. Czuję w jego słowach prawdziwe historie. Człowieka, który dzieli się kawałkiem swojego Serca. Odważnie. Mówi o rzeczach nie zawsze prostych. Przekazuje ludziom Miłość i Nadzieję 💚💚💚

💖 Autentyczność, radość, miłość, nadzieja – to czuję po tym koncercie 💖💖💖✨😍

#coachingserca

Zapraszam Cię do dołączenia do programu „Pasjobiznes w zgodzie z Sercem”!

Zapraszam Cię na Odczyty Human Design!

You Might Also Like...