0
Mindfulness

☀️ Jeden dzień ☀️

💖 I przyjdzie dzień, że to wszystko się skończy…
Dla każdego z nas. Mała śmierć następuje dla każdego z nas każdego dnia… Kolejny dzień jest już inny, nowy, świeży. I przyjdzie moment, że ta odsłona życia skończy się bezpowrotnie.

💖 Więc dzisiaj rób swoje odważnie.
Śmiej się głośno jeśli czujesz radość.
Nie bój się uronić łzy, kiedy Ci smutno.

💃 Tańcz, kiedy Twoje ciało tego pragnie.

🧚 Pisz, czytaj, medytuj, oddychaj, opalaj się, jedz ze smakiem, delektuj się kawą, opowiadaj historie, wspieraj, inspiruj, baw się, odpoczywaj bez poczucia winy, idź do natury, głaszcz kota z czułością, przytul się. Śpij głęboko, a kiedy się obudzisz podziękuj za nowy dzień.

🧙 Pracuj tak jak lubisz, w swoim rytmie, tempie. Z ludźmi, którzy Cię szanują, kochają, czują. Spełniaj się w tym co robisz, zachwycaj się swoją kreacją, rozwijaj się. Nie bój się potknięć. Nie bój się nowych początków, zmian, transformacji. Albo bój się i działaj w zgodzie z Sercem pomimo strachu.

✨ Spędzaj czas tak, jak Ci się podoba.
Nie tłumacz się ludziom ze swoich wyborów.

✨ Kochaj. Kochaj siebie, życie, świat. Kochaj ludzi, którzy z Tobą rezonują. Ciesz się nimi. Ciesz się sobą, ciesz się Wami.

✨ Dziękuj. Przepraszaj jeśli kogoś zranisz. Uśmiechaj się do ludzi. Do siebie. Do świata. Wysyłaj piękne, dobre intencje w przestrzeń. Łącz się z Wszechświatem po swojemu. Ufaj Sercu.

🌟 Nie bój się ocen. Rób swoje.

 

Zapraszam Cię do dołączenia Szkoły Kreacji Sercem!

Zapraszam Cię na warsztat online „Autentycznie: Akceptuje i doceniam swoją naturę”

You Might Also Like...