0
Bez kategorii

Nasze Życia są jak opowieści… filmy, historie.

Nasze Życia są jak opowieści… filmy, historie.

Nasze Życia nie są jednostajne. Są w nich sezony…

Każdy sezon jest inny. Żaden nie jest ważniejszy ani mniej ważny.

Sezony zmieniają to co widzimy na zewnątrz, ale nie dotykają naszej najgłębszej Istoty. Czysta Świadomość, czysta Miłość, którą jesteśmy – pozostaje niczym głębia oceanu – niezmiennie obecna.

Każdy moment, każdy zapach, każdy oddech, każda opowieść, każda historia, każda chwila, każda emocja, to wszystko tworzy zabawę na planecie Ziemia. Czasem naprawdę jest lekko i zabawnie, a czasem bywa zimno i trudno. Ale wartość głębi istoty, którą jesteśmy – pozostaje niezmienna.

A wartość doświadczeń, które zawsze są dla nas Potencjałem, Szansą na nasz rozwój… jest ogromna, nawet jeśli są to czasem gorzkie lekcje, trudne do zrozumienia, ogarnięcia przez ego. Dusza potrafi wejść głębiej i poczuć, rozpuścić ból… uwolnić się i wejść na kolejny poziom Świadomości i Miłości. Powoli, w swoim tempie. Zrozumienie wymaga współczucia, samowspółczucia, mądrości.

Każdy z nas jest w innym momencie swojej historii, każdy z nas jest inny, każdy z nas doświadcza innych Filmów… bądźmy więc dla siebie wzajemnie na tych ścieżkach jak najmniej oceniający… Skupiajmy się przede wszystkim na własnych lekcjach i naszej osobistej Drodze.

You Might Also Like...