0
Lifestyle

Czym jest luksus?

💓 Prowadzenie Pasjobiznesu w zgodzie z Sercem nie jest łatwym procesem. U podstawy jest to proste, ale nie zawsze łatwe..

💓 Proste, bo Prawda jest prosta.. Jest jasna. Jest pełna Miłości. Jeśli w Pasjobiznesie jest Prawda, Prawdziwa Pasja, Prawdziwa Energia Waszego zaangażowania – to mamy najważniejsze składniki sukcesu, spełnienia i obfitości.

💓 Jednak nie jest to łatwy proces, ponieważ trzeba nieustannie podążać nie tylko na zewnątrz, ale również do wewnątrz.. Sprawdzać czy jestem sobie wierna, czy jestem spójna z moją energią, czy zbaczam gdzieś pod wpływem strachu. I trzeba odważać się wciąż na nowo i na nowo – działać w zgodzie z Sercem… Bywa to przerażające, ale nagroda jest tego warta…

💓 Myślałam dzisiaj o LUKSUSIE.. i wiecie, uświadomiłam sobie, że od tych kilku lat w swoim Pasjobiznesie doświadczam życia, w którym jest mnóstwo luksusu.. Dla mnie luksus to między innymi:

🌿 Robienie tego co mnie interesuje, fascynuje, pasjonuje, wciąga, porywa.. to tak jakbym się zakochiwała wciąż na nowo i na nowo.. w tym co robię ✨

🌿 Możliwość spokojnego wypicia kawy, kiedy JA CHCĘ.. (mam dość tragiczne wspomnienia z jednego korpo, gdzie nawet taka przerwa na kawę była czymś co musiałam zgłaszać ..xd może dlatego mimo, że chcieli mnie zatrzymać odeszłam stamtąd po 3 miesiącach 🙃)

🌿 Spotykanie na swojej ścieżce cudownych Kobiet, Ludzi.. Wartość, którą niosą dla mnie takie autentyczne spotkania, a które są właśnie możliwe dzięki Pasjobiznesowi, który kreuję – to dla mnie cud sam w sobie..

🌿 Samodzielne gospodarowanie swoim czasem… Dawanie sobie tyle przestrzeni i czasu ile potrzebuję na to, aby moje nowe, piękne pomysły rozkwitły.. wzrosły. Po 5 latach wytrwałej pracy w swoim Pasjobiznesie mam już taką możliwość i jest to dla mnie największy luksus i Wolność..

💖 Co dla Ciebie jest luksusem?

#coachingserca

Zapraszam Cię do dołączenia do programu „Pasjobiznes w zgodzie z Sercem”!

Zapraszam Cię na Odczyty Human Design!

You Might Also Like...