0
Zaufaj Sercu

W spełnionym Życiu nie chodzi o to jak „prestiżowy” jest Twój tytuł, zajęcie, zawód, praca

🤍 W spełnionym Życiu nie chodzi o to jak „prestiżowy” jest Twój tytuł, zajęcie, zawód, praca albo jak „mało prestiżowe” jest to czym się zajmujesz, ale czy to czym się zajmujesz daje Ci spełnienie, radość, poczucie głębszego Sensu.

🤍 W spełnionym Życiu nie chodzi też o to ile posiadasz albo ile nie posiadasz na gruncie materii, ale czy to co posiadasz doceniasz i wykorzystujesz w zgodzie z Własną Naturą.

🤍 W spełnionym Życiu nie chodzi o to, czy ludzie wokół, którzy nie znają Cię dobrze, oceniają Cię pozytywnie czy nie, chodzi o to czy Ty znasz Siebie i masz do Siebie szacunek czy nie.

🤍 W spełnionym Życiu nie chodzi o to jak wygląda Twoje Życie na zewnątrz… Chodzi o to, jak w głębi Twojego Ciała, Serca, Ducha wygląda dla Ciebie to doświadczenie… Czy kładąc się spać czujesz „Jestem Sobą”.

🤍 W spełnionym Życiu każdy człowiek ma własne Spełnienie… Inne niż Spełnienie kogokolwiek innego. Spełnienie mieszka w Prawdzie Twojego Serca… 💖

________
Już w nadchodzącym tygodniu ogłoszę start zapisów do nowej Przestrzeni „Zaufaj Sercu”, która zaprosi nas do podróży do głębszego Zaufania Swojej Prawdzie Serca oraz wytrwania na tej Ścieżce 💖

#coachingserca

You Might Also Like...