0
pragnienia duszy
Bez kategorii

Patrz na Siebie i pragnienia Twojej Duszy

 

Patrz na Siebie i pragnienia Twojej Duszy, nie na oczekiwania świata zewnętrznego, ani na ograniczenia w umysłach innych albo Twoim własnym.

Kreuj, Twórz swój Obraz TERAZ, zamiast reagować na to, co z Tobą nie rezonuje z przeszłości. Nie przywiązuj się uwagą i energią do czegoś, czego nie chcesz.

Koncentruj swoje myśli, buduj wyobrażenia takie, jakie pragniesz ujrzeć w swoim Życiu.

Wszystko jest możliwe, Twoje Marzenia są na wyciągnięcie ręki, a droga zaczyna się TERAZ od pozwolenia sobie na widzenie najpiękniejszych ścieżek.

Te banały, które w praktyce wdrażamy w nasze Życie, przestają być banałami… zmieniamy, transformujemy „niemożliwe” w różnych sferach życia… Pasjobiznes? Zdrowie? Relacje? Jak może być jeszcze lepiej? Pozwól sobie na magię Twoich Marzeń, bo decyzja jest Twoja i tylko Ty masz Moc, żeby sobie na to pozwolić.

A jeśli pragniesz wzmocnić Siebie i swoje poczucie sprawczości, ponownie przypomnieć sobie o mocy Ko-Kreatora w sobie, o własnym świetle i lekkości, która płynie z bycia wiernym własnej Duszy – to zapraszam Cię z całego Serca do „Lighter” 11-dniowego portalu transformacji, w którym zadzieją się Cuda, bo każdy z nas może być ich Sprawcą.

You Might Also Like...